В міжнародний день солідарності трудящих Моноліт продавав плакати
1 травня в Queen Bee Club під лозунгом «День труда атметим адски!» пройшов Heavy Metal Fest, влаштований групою Моноліт за підтримки концертного агентства «Будет Драйв».
Першими на сцені з'явилися хлопці з гурту Крик Ветра. Класичний «русский рок», явний вплив Арії, що врешті було підтверджено кавером на пісню «Беспечный Ангел». Першими бути завжди важко.
Другим виступав київський гурт Троя. Розпочали вони свій виступ мелодійним інтро, після чого на сцені з'явився вокаліст, який одразу заходився запрошувати глядачів в імпровізовану подорож разом із ними. Скіфи, греки, варяги.. Виключно українська мова, вишиванка, надзвичайна харизматичність, вдала подача, якісна, приємна музика і Троя впевнено завойовує позицію найкращого гурту вечора.
Після чого свій виступ розпочав гурт Rana Ridibunda, що в перекладі з латині означає «озерна жаба». Вокаліст з пивним пузіком та нереально блакитними очима, надзвичайні старання гітариста, а заодно й бек-вокаліста - і от під сценою матеріалізувався рядочок гламурних, знаючих всі тексти напам'ять дівчаточок на шпільках. Такий собі позитивний хард-рок. Публіка вимагала пісень на біс.
А далі з'явилися такі довгоочікувані хедлайнери – гурт Моноліт з міста Шостка. Але розпочали вони свій виступ чомусь не піснею, а аукціоном – «Хто хоче придбати собі на телевізор плакат з зображенням таких крутих нас? Всього лише за 5 гривень! Налітай, їх лишилося всього три!». Після чого таки зазвучала музика і почалося, як мені здалося зовсім не імпровізоване театральне дійство. Хлопці весь час переміщувалися по сцені, мінялися місцями, робили «адские» обличчя, перевдягалися і роздягалися. Грали вони не тільки свої пісні, а також чимало кавер - версій відомих рок-балад, як наприклад «Я хочу быть с тобой» гурту Наутілус Помпіліус. Окреме дякую за пісню «Слава Україні», під час якої вокалісти Моноліту та Трої тримали над сценою прапор України. Закінчив свій виступ гурт ефектними іскрами з гітари.
Останньою того вечора була івано-франківська команда Листопад. Основним напрямком своєї музики вони називають хард-енд-хеві. А от другий напрямок, зазначений в афіші – глем-рок, певно більше стосується костюмів учасників. Особливо вразив, звичайно, ритм-гітарист, котрий так сильно нагадував одного з героїв «Поліцейської академії». Якісна, хороша музика в стилі 80-х. Але, на жаль, до того часу більша частина публіки вже встигла розійтися.
Одним словом - «Мир, труд, метал».
Я ж казав, що світленька дівчинка рулить)))))))
нічого не маю сказати проти:))))
Будемо раді бачити ще)
НУ,ЧТО Я МОГУ СКАЗАТЬ....
ВИДИМО,У ДАННОГО РЕДАКТОРА СОВЕРШЕННО НЕТ ЧУВСТВА ЮМОРА(ЭТО ПРО ПЛАКАТ).
ХОРОШО,ЧТО ОСТАЛЬНЫЕ ЛЮДИ,КОТОРЫЕ ПРИСУТСТВОВАЛИ ТАМ С ЭТИМ ЧУВСТВОМ ДРУЖАТ!
ПО-ПОВОДУ ТЕАТРАЛЬНОГО ДЕЙСТВИЯ.....ПАРНИ-НЕ АКТЕРСКАЯ ТРУППА,А МУЗЫКАНТЫ И НЕ ОБЯЗАНЫ ПОКАЗЫВАТЬ КАКИЕ-ТО ФЕЕРИЧЕСКИЕ ТЕАТРАЛЬНЫЕ ШОУ.
ПО-ПОВОДУ ЛИСТОПАДА: ПАРНИ НЕ УСПЕЛИ ИСПОЛНИТЬ ДАЖЕ ПОЛОВИНУ СВОИХ ПЕСЕН, ПОСТОЛЬКУ-ПОСКОЛЬКУ ИМ СКАЗАЛИ ЗАКРУГЛЯТЬСЯ.
а до чого тут взагалі редактор?
ну так, обділив мене Боженька почуттям гумору, шо ж поробиш;-)
А мені здається, що саме у автора то і є почуття гумору..., уважніше перечитайте звіт..
Мені от теж продаж плакату зі сцени не здається чимось крутим, напевно і в мене погане почуття гумору... А взагалі концерт був цікавим, хто на ньому не був – багато втратив.
=)
Знакомая манера писать капсом...)) Про себя в третьем лице не пишут ;)
Создается впечатление что тот кто делал эту статью них... не разбирается в том о чем пишет..Как можно судить что группа "под влиянием Арии" только потому что исполнили беспечного ангела Арии...бред вобщем какой-то...ИМХО
Я б не сказав,що вiдгуки про "Троя" були у всiх хорошi.
Нiчим особливим вони не вiдрiзнялися вiд iнших команд.
I менi здаэться,що той хто робив цей репортаж просто лиже
дупу групi Троя!:))))))))