категорії: репортаж стаття

Важкий кінець березня під звуки музики трьох міст!

теґи: Pictures Inside Me, Іншамузика, АННА, Бінго, Музика 3-ох міст, ТонкаяКраснаяНить

АННАПід звуки металевих рифів закінчувався березень 2009-го для клубу Бінго, в якому лейбл ІншаМузика проводив перший концерт з серії «Музика 3-ох Міст».
Мета даної акції представити найкращі колективи певних міст. Цього разу представляли Харків, Маріуполь та Львів – ТонкаяКраснаяНить, Pictures Inside Me та АННА відповідно.
Як це не дивно, але концерт розпочався рівно о 18.00, як і було вказано на афіші, маємо надію, що ця тенденція матиме розвиток.

Публіка ще набивалася до зали, а на сцені вже розпочали ТонкаяКраснаяНить, харківський гурт вразив якісним звучанням, якого не вдалося розчути на записах, їхня якість вочевидь дорівнює кількості грошей, яку витратили у студії.
Попри те, що колектив ще не дуже розкручений на теренах Україні і є більш відомим у своєму місті, натовп чудово впізнав пісні, активно підспівував, слемився, та скандував ТКН по закінченню сета харківчан.
Наступними на сцену піднялися Pictures Inside Me, яких ще нещодавно знали під ім’ям P.I.M.P.I.T. Вони звучали найважче в цей вечір і не дивно, адже свій стиль вони визначають як melodic death metal / metalcore. В цей день хлопці презентували свою дебютну платівPictures Inside Meку "Обреченный жить", яку можна було придбати в клубі. Зі сцени пролунали всі пісні з диску, втім їх, на жаль, виявилось не так багато. Pictures Inside Me це живий приклад того, як гурт з невеликого міста може досягти успіху, до речі, музикантами вже зацікавились російські лейбли та концертні організації.
Закінчували цей концерт півторагодинним сетом львівські хлопці з гурту АННА, цього разу вони зосередилися на новій програмі, представили нові пісні та «осучаснені» хіти. Про те, чому музиканти почали змінювати свої старі пісні читайте в інтерв’ю лідера гурту Віктора Новосьолова нашому порталу незабаром.
Від вже згаданого лідера АННИ відчувалась найбільша віддача, він обливався водою та поливав нею публіку, пересував монітори на сцені, аби ближче підійти до її краю та якомога ближче стати до людей, він співав разом із залою, яка ніяк не хотіла відпускати гурт.
АННА також потішила в той вечір свіжим релізом, у продаж надійшов перший DVD гурту. Знімали його під час минулорічного Карматреш-туру, який проводився спільно з гуртом ТОЛ.
 

Повний фотозвіт