категорії: афіша події

Музанемо Берлін! MTV EMA - третій раз в Україні!

теґи: Green Grey, KAMON!, Marakesh, Sister Siren, Крихітка, Крихітка Цахес, С.К.А.Й., Тартак, Юлія Нельсон
Початок: 29.08.2009 15:00
Місце: Контрактова площа
Адреса: Київ, Контрактова Площа
Предмет події: MTV EMA - третій раз в Україні! Кількість відвідувачів: 8

29-08MTV EMA – третій раз в Україні

Вітчизняні артисти втретє будуть боротися за титул «кращий український виконавець MTV EMA». Вдруге на підтримку EMA на Контрактовій площі у Києві відбудеться грандіозний концерт.

За право представити нашу країну в Берліні змагатимуться виконавців, які були максимально активні на каналі MTV. А серед них 5 номінантів, які будуть відібрані Музичної Академією MTV, глядачі шляхом голосування виберуть кращого.
29 серпня на Контрактовій площі відбудеться концерт на підтримку MTV EMA. Best Ukrainian Act, де виступатимуть популярні українські гурти та виконавці – Green Grey, С.К.А.Й., Тартак, Крихітка, АнтитілА, KAMON!!!, Sister Siren, Юлія Nelson та Marakesh.


Андрій Уреньов, програмний директор MTV Україна: «Про аудиторію в 40 тисяч пар очей і вух можна тільки мріяти, до того ж артисту будь-якого рівня. Наш торішній концерт зібрав саме стільки людей. Це говорить і про великий інтерес до якісної української музики, і про увагу до самої церемонії MTV EMA. Сподіваюся, що і цього року, за підтримки наших партнерів , ми не разочаруем наших глядачів. Головне – не пропустити цей грандіозний концерт. Повірте, він того вартий! ».


Нагадаємо, що вперше кращий український виконавець MTV EMA був обраний у 2007 році – ним стала співачка Lama. Перший концерт в підтримку MTV EMA в Україні пройшов в 2008 році.
Варто зазначити, що MTV Europe Music Awards – єдина церемонія світового рівня, в якій переможець вибирається глядачами, а не журі. Саме це робить MTV EMA популярною як серед виконавців, так і серед меломанів.
На підтримку проекту був запущений музично-розважальний портал «Музанемо Берлін», який стане «електронним пульсом» подій, що відбуваються навколо MTV EMA в нашій країні. Кожен відвідувач ресурсу отримає доступ до ексклюзивних новин проекту, мультимедіа-контенту, а також зможе взяти участь відразу в декількох конкурсах і виграти квитки у фан-зону, телефони Sony Ericsson і аксесуари до них.


У вересні буде запущено офіційний сайт ema.mtv.ua, де відвідувачі зможуть голосувати за кращого українського виконавця, який у Берліні отримає нагороду «Best Ukrainian Act». Крім того, на сайті буде вся ексклюзивна інформація про підготовку до церемонії MTV Europe Music Awards, а також блоги зірок, їхні фото та відео.
Для найвідважніших фанатів  приготували ще один сюрприз – FanWalk. Це справжня пригода для сотні музичних фанатів з усіх куточків земної кулі, в рамках якого вони пройдуть від Гамбурга до Берліна на церемонію MTV EMA 2009 і отримають можливість не тільки насолодитися шоу, але і побувати на закритій вечірці для зірок світового шоу-бізнесу. Також  приготували спеціальний приз  -  право самостійно вручити одну з нагород MTV EMA.


Валерій Загидько, маркетинг-директор Sony Ericsson в Україні зазначив наступне: "Минулого року ми вперше запустили проект FanWalk в Україні і, це викликало великий інтерес у сучасної української молоді. У нашій країні, як і в усьому світі, зростає попит на інноваційні рішення , що об'єднують музику та мобільні технології, і ми, як бренд представляє можливість комунікацій і розваг постійно працюємо над створенням продуктів, що забезпечують меломанам доступ до найкращої музики. Підтримка MTV EMA і Sony Ericsson FanWalk – ще один крок у цьому напрямку, який дає нам можливість спілкуватися з нашими споживачами і запросити їх в незабутнє і неповторне музичне подорож ".


Корисні посилання:
– Офіційний сайт проекту: http://muzanemo.com.ua
– Офіційний сайт MTV в Україні: http://mtv.ua
– Офіційний сайт для голосування: http://ema.mtv.ua
– FanWalk: http://fanwalk.tv
– Twitter MTV EMA в Україні: http://twitter.com/mtv_ema_ua
– Український Twitter FanWalk: http://twitter.com/fanwalk_ua
– Подія вКонтакте: http://vkontakte.ru/event10986733
– Подія в LastFM: http://www.lastfm.ru/event/1173338

 
Я був там