категорії: репортаж

Як українці на Берлін збиралися...

теґи: Green Grey, KAMON!, Marakesh, Sister Siren, Антитіла, Контрактова площа, Крихітка, Музанемо Берлін, С.К.А.Й., Тартак, Юлія Нельсон, концерт

KAMON!29 серпня, в один з останніх днів літа, у Києві на Контрактовій площі зібрався кількатисячний натовп, всі ці люди намагались докричатись до Берліну! Дивні, скажете ви?

Зовсім ні, адже в Києві відбувався грандіозний концерт, який урочисто дав старт голосуванню за кращого українського виконався на MTV. А нагородження відбудеться у Берліні, столиці Німеччини. Проведення такого шоу в Україні починає ставати традицією, вперше його провели минулого року, щоправда в день завершення голосування.

Отож цьогорічний концерт отримав гасло «Музанемо Берлін» і зібрав на своїй сцені різноманітних виконавців, від альтернативи до попу.

 

Рівно о 15 на сцені з’явились двоє ведучих – Аня та Авдєй, їх зазвичай можна спостерігати в ефірі каналу MTV Україна. Оголосившу всю потрібну інформацію вони залишили майданчик для Marakesh, доволі амбітного українського гурту, який, ще зовсім нещодавно був більш відомий у Росії, але зараз стрімко збільшує кількість прихильників і на Батьківщині. І справді було чому здивуватись коли публіка не хотіла відпускати хлопців, ще довго викрикуючи їхню назву, однак ще одна мить і вона вже танцювала під r’n’b ритми співачки Юлії Нельсон, яку супроводжував гітарист та біт-бокMarakeshсер. Слідом за ними на сцену вийшли епатажні KAMON!!! Разом з 2-ма PJ-ми і 2-ма «музикантами», які вдавали ніби щось грають на своїх ноутбуках, всі одягнені чорний латекс. Дівчата з космосу розпочали з хіта «Кабли, Камон!», а провдовжили новими піснями, не забули і про треш-поп хіт «Брюнетка». Далі кількість дівчат на сцені збілшилася, адже з’явився гурт Sister Siren, 3 учасниці якого співають, а дві  з них ще й грають на бас-гітарі та клавішних відповідно.

Четвертими на сцену піднялися Антитіла, не менш амбітні ніж Marakesh, проте працюють трохи в іншому жанрі, та реагують на них не менш гаряче. Яскравий та якісний поп-рок хлопці доповнили репом, виконавши пісню «Вибирай» спільно з дуетом Новий Союз. Виконували вони звісно не 1 пісню, проте саме це спільне творіння запам’яталося найбільше, мабуть не в останню чергу через двомовність композиції, адже україномовних Антитіл час від часу доповнювали російськомовні Новий Союз. Завершили виступ хлопці своїм гучним хітом «Я не забуду».

КрихіткаКрихітка, яка грала наступною, продовжує дивувати публіку новими аранжування до старих пісень, змінивши (точніше було б сказати скоротивши) назву, музику теж вирішили змінити, тому деякі пісні вкрай важко впізнати, розумієш, що це лунає лише коли починається текст.

Енергійна Каша Сальцова співала, грала на клавішних, каосіляторі та навіть на гітарі, щоправда останнє більше нагадувало вдавання.

Одразу ж за ними на сцену піднявся гурт Тартак. Сашко Положинський виглядав трохи кумедно та присвятив свій виступ і свої рухи Майклу Джексону, який міг би у той день святкувати свій день народження.

Тартаки виконали універсальну програму, так би мовити «найкраще», всі лишись задоволені, саме під цей виступ публіка почала рухатись найбільше.

С.К.А.Й того вечора виконали таку ж програму, та презентували одну нову пісню, за час його виступу Сонце встигло зникнути і над Києвом почала панувати ніч.

Ну і завершували концерт справжні монстри вітчизняного року, гурт Green Grey, які скоро збираються порадувати прихильників новим альбомом і розбавляють свіжими композиціями старі хіти, з них і розпочали, а саме з легендарної вже пісні «Под дождем».

 

MTV EMA 2009, Контрактова Площа, 29.08Вже зовсім скоро розпочнеться голосування, в якому будуть представлені 5 українських виконавців (Green Grey, Друга Ріка, Lama, KAMON!!!, Антитіла), всі вони боротимуться за право отримати нагороду від всесвітньо відомого музичного телеканалу та статус «Best Ukrainian Act». Голосування триватиме місяць і всі бажаючі зможуть зробити свій вибір. Даний конкурс відомий якраз тим, що будь-хто, без перешкод може вплинути на результати, це робить його ще більш незаангажованим, адже обирають не якісь члени журі, а самі слухачі.

Однак того дня ніхто не міг зрозуміти, хто ж таки приймає участь в конкурсі, а хто не приймає, за кого голосувати та за кого агітувати.