категорії: новина

Sбей Пепел`S змінюють назву

теґи: Sбей Пепел `S, Пеплы, альбом, новий альбом

Sбей Пепел`S – ПеплыУкраїнська група Sбей Пепел`S змінює своє ім'я. Новий варіант назви звучить як «Пеплы» – саме під цією вивіскою буде випущений новий повноформатний альбом команди «Одиночество & Позитив».
«Історія Sбей Пепел` S починається ще з далекого 1995 року, і за цей час багато всього встигло змінитися, – пояснюють музиканти. – Нам здається, що стара назва більше не передає наших почуттів і настроїв. Ми подорослішали, і наші слухачі теж».

Реліз нової платівки гурту відбудеться 29 травня. На диску будуть представлені 9 нових композицій групи і відеокліп на пісню «Первая любовь», а  додатком стане бонус-альбом «Main Flirt», що складається з 4 пісень.

Нагадаємо, що група Sбей Пепел `S існує майже 15 років. Крім активної гастрольної діяльності та запису пісень, музиканти займалися організацією фестивалів Sбей Пепел `S Фест з метою пошуку молодих талановитих українських колективів. Дебютний і єдиний до цього часу альбом гурту «Диагноз любовь» був випущений компанією Moon Records п'ять років тому.