категорії: новина

Tori Fest - фестиваль візуального шоку і японської культури

теґи: Tori Fest, Бінго, фестиваль

Tori FestЩорічний фестиваль Tori Fest розширює рамки!! Відтепер це фестиваль візуального шоку і японської культури!

Любителів японської культури в Україні стає все більше і більше, а тематичні заходи обмежуються лише нечастими фестивалями для аніме-фанатів і локальними вечірками для j-rock-ерів.
Третій рік поспіль ми вирішуємо об'єднати анімешників, косплеєрів, готик-лоліт, фанів джей-року, япономанів, шанувальників стилю visual kei та іншої візуальної естетики, а також просто вічно нудьгуючу без яскравих шоу публіку Києва (і, звичайно, приїжджих) на одному, але дуже яскравому й ефектному дійстві!

Починаючи з цього року, ми хочемо, щоб цей фестиваль став головною подією не тільки для шанувальників японської вуличної культури, але й для неординарних представників всіх молодіжних рухів і субкультур, головним карнавалом для фріків! Адже якщо все наше житття – театр, то хто заважає нам зробити декорації ще яскравішими і поборотися за головні ролі на цьому святі життя?

Тим же, хто поки що не вирішується виділитися з натовпу, тим, хто мало знайомий з неформальною культурою Країни Вранішнього Сонця, так і України, теж буде на що подивитися. Тут знайдеться місце як представникам будь-яких субкультур, так і просто людям, які цікавляться екзотикою.

Трохи про Tori-Fest -2007 та Tori-Fest-2008

Навесні 2007-го року ідея локального j-rock party, що виникла в голові у Птахи (тоді ще Головного редактора журналу ХЗМ і ідейної шанувальниці японського року), за допомогою агентства ALT PRIORI, переродилась в задумку глобального масштабу – провести 12-годинний фест, присвячений японськії вуличної культури. Перший фест облаштувався практично під відкритим небом у київському скейт-парку "Міст", який знаходиться під Московським мостом.

Незважаючи на те, що ідей у нас завжди море, але спонсори аж ніяк не поспішають запропонувати свою допомогу, перший Торі-фест зібрав понад 500-та чоловік. Повна ентузіазму робота невеликої команди організаторів знайшла відгук у серцях і душах неформальної молоді не тільки Києва – на фестиваль з'їхалася публіка з усієї України.
У 2007-му вперше в Києві всю ніч звучала японська електронна музика від професійних ді-джеїв, на екрані крутилося тематичне відео, яке міксували VJ's, подіумом дефілювали готік-лоліти і косплеєри, а на пляжі клубу демонстрували яскраве вогняне шоу.

У 2008-му команда Торі-фесту вийшла на новий рівень – на фесті з'явилися живі команди, які зважилися заспівати японською. Вони виконали кавери на пісні одного з найвідоміших японських колективів DIR EN GREY.

У 2009-му практично повністю змінилася команда організаторів. Змінилося і місце проведення фестивалю – нас радо прийняв клуб "Бінго" – кращий концертний майданчик Києва для подібних заходів. "Open air – це, звичайно, непогано", – подумали організатори, але комфортні умови і значно більше можливостей, які надає клуб – ще краще! Видозмінилися й ідея фестивалю – розширилися його рамки. Що з цього вийде – побачимо 27 червня 2009-го!
Ласкаво просимо на TORI-FEST!

Фестивальна територія буде поділена на дві частини

1) фойє з чілаутом.
У фойє будуть виставлені міні-магазинчики з різною альтернативною атрибутикою і аніме-штучками. В чілауті буде влаштовано кінозал, в якому будуть показувати аніме та кліпи (зі звуком, звичайно). Там же розташована одна з барних стійок.
2) зал, в якому буде проходити концерт і шоу.

Те, що буде на TORI FEST-2009

Починатися Торі Фест буде з аніме частини.

У програмі:
– Динамічні косплей сценки і танцювальні постановки.
– Веселі старти між готами і анімешніками!
– Дефіле київських Готік Лоліт
– Велике і яскраве конкурсне косплей дефіле (чекаємо ваших заявок)
– Плейлист з кращими аніме ОСТами і джей-роком.

Плануються:
– Дефіле японської моди різних напрямків (Фрутс, декор, Віжуал Кей, Готик Лоліти та інші). Дефіле відбудеться, якщо наберемо достатньо учасників.
– Великі фотофони з правильним освітленням.

Далі – програма з живою музикою.
В цей вечір для вас виступлять групи різних музичних напрямків. Вони зіграють кавери на пісні ваших улюблених виконавців j-rock !! Ну і, звичайно, свій репертуар!

Little BLACK Dress (Москва)
  три кавери на
Dir En Grey – Clever Sleazoid
Aural Vampire – Freeeze!
D'espairs Ray – Reddish

SHEcrIES (Комсомольськ)
Кавери на
  Dir En Grey – Dead Tree
Dir En Grey – Kodou

[garden of destruction] (Донецьк)
Кавер на
Dir En Grey – The Final

STUFF 44 (Луганськ)
Каверу на
Mucc – Rojiura boku to kimi e
Dir En Grey-Myaku
Dir En Grey – Ugly

ANGEL: CRY (Київ)
Кавери на
  Malice Mizer – Illuminati
Malice Mizer – Beast Of Blood

Nacht de Larmes (Запоріжжя)
  Кавер на
Blood L'Irreparable


Ді-джеї

DJ TORI AMATERASU ака Птаха – AGRESSIVE KAWAII \ GOTHIC-LOLI-DANCE \ J-EUROBEAT
DJ GRIBOEDOVA – J-TRANCE \ MORNING-PSY
DJ SNAKE – ANARCHY BEAT
DJ SHAE – J-ROCK \ J-POP
DIO – ANIME OST \ J-ROCK

~ ~ ~ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФРІК-ШОУ CANDY PANIC! ~ ~ ~


І звичайно, куди без яскравого FIRE SHOW від київського театру вогню ПРОТИ НОЧI


Cвященний жах ми відчуваємо при вигляді цих людей, але у нас буде SUSPENSION – підвішування!

Те, що мало хто робить в Україні, але що так популярне у світі серед тих, хто любить змінювати своє тіло. Донецькі майстри бодімодифікацій продемонструють нам шоу, що вражають уяву.
ВЕДУЧИЙ MC LIZARD!



Торі Фест – 2009 буде проходити в клубі Бінго.
Початок шоу – 17.00 і до самого ранку.
Вартість входу – 50 грн. Квитки можна буде придбати вже на місці, у день заходу.