категорії: новина

Анастасія Пліс і 45ЕН влаштовують велику прем'єру в столичній "Кінопанорамі"

теґи: 45 EH, 45ен, Анастасія Пліс, Кінотеатр Кінопанорама

45 ЕН23 січня гурт 45ЕН влаштовує великий сольний концерт у столичній «Кінопанорамі».  45ЕН представлять свій новий відеокліп на пісню «Я Іду До Тебе». Режисерами мультиплікаційного ролику виступили учасники групи Семен Казаков та Єгор Погрєбняк. Виступ 45ЕН стане першим  у Києві після тривалої перерви, що була викликана участю вокалістки групи Анастасії Пліс  в третій українській «Фабриці Зірок».

Група «дівчини, що співає серцем» (як нарекли  Анастасію Пліс учасники  «Фабрики Зірок – 3»)  вперше на великій київській сцені представить свою повноцінну концертну програму, в яку увійшли як добре знані пісні, так і новинки, що жодного разу  не виконувалися на публіці.

«Останнім часом  нам постійно та всюди задають лише одне запитання  – а чи змінилася Анастасія Пліс після участі у «Фабриці Зірок». Від цього питання ми вже  трохи втомилися, і як на мою думку, концерт 23 січня стане найкращою відповіддю на всі запитання як прихильників, так  і журналістів» -  розповідає  гітарист групи «45ЕН»  Єгор Погрєбняк .

Поки Анастасія Пліс брала участь у «Фабриці Зірок – 3», Семен Казаков та Єгор Погрєбняк присвятили свій час створенню кліпу на пісню «Я Іду До Тебе», що мала успіх не лише на концертах, а також  в ефірі радіостанцій.

«Сценарій кліпу було написано давно, однак постійно бракувало часу для його втілення. Восени ми нарешті взялися за справу, та відважилися самотужки створити кліп. В результаті вийшла  досить цікава музична анімація, яку ми вперше представимо під час виступу  в «Кінопанорамі» – каже режисер кліпу та клавішник «45ЕН» Семен Казаков.

23 січня  на прихильників групи «45ЕН» чекатиме кілька сюрпризів, так гостем концерту стане Віталій Чірва, з яким  Анастасія Пліс  подружилася  під час «Фабрики Зірок-3».