категорії: репортаж

45 ЕН після 4-х місячного ув'язнення

теґи: 45 EH, 45ен, Анастасія Пліс, Кінотеатр Кінопанорама

45 ЕНДівчина, що співає серцем, Анастасія Пліс та гурт 45 ЕН порадували своєю новою програмою столичних прихильників. Анастасія, яку на «Фабриці Зірок 3» нарекли неформатною виконавицею, вирішила здивувати публіку своїм нетрадиційним, проте дуже щирим концертом. Так, влаштували його 23 січня у достатньо незвичному для цього місці, кінотеатрі «Кінопанорма».

В очікування концерту, який затримали майже на годину, прихильники гурту набилися в холі кінотеатру. Цікаво, що серед тих, хто прийшов були не 14-річні фанатки проекту «Фабрики Зірок 3», як можна було очікувати, а молодь безпосередньо зацікавлена у творчості колективу.

Коли всі зайшли до зали кінотеатру та розмістилися на кріслах, до невелечикої сцени перед екраном вийшли два учасники гурту: клавішник Семен Казаков та гітарист Єгор Погрєбняк. Вони оголосили, що зараз усім пристунім покажуть новий кліп колективу 45 ЕН.

Так, на екрані з’явилися кадри кліпу на пісню «Я Іду До Тебе». А пізніше музиканти розказали, що зняли відео, поки Анастасія Пліс перебувала на проекті «Фабрика Зірок 3». Режисером ролика про маленьку паперову людину, яка пізніше і виявилася вокалісткою гурту, виступив клавішник 45ЕН, Семен Казаков. За його словами, сценарій кліпу було написано давно, проте через брак часу зйомки почалися лише восени. А тепер всі присутні мали змогу насолодитися прем’єрним кліпом у вигляді досить цікавої музичної анімації.

Після показу вийшла вокалістка гурту Анастасія Пліс. Дівчина зізналася, що у них вже протягом чотирьох місяців не було концертів, тому цей для них є дуже важливим. А час перебування на проекті «Фабрики Зірок 3» назвала ув’язненням.

45 ЕНПерші дві пісні Анастасія виконала разом з іншим фабрикантом Віталієм Чірвою. Першу вони виконали вдвох, а про другу Настя сказала, що співатиме Віталій, а вона «підвиватиме».

Варто сказати, що проведенння концерту було зовсім не традиційним. Замість того, щоб просто відспівати програму, Анастасія постійно цікавилася у пристунійх про їхній настрій та переживання. А у залі було постійно чутно, як хтось промовляв своєму сусідові: «яка чудова дівчина», «така талановита».

Що до пісенного репертуару, то колектив виконав як вже відомі, так і нові пісні.

Найочікуванішою та найбажанішою піснею для прихильників гурту була «Белые лошадки», яку Пліс дуже не хотіла виконувати, проте присутні все ж таки її «змусили», до того ж два рази.

Концерт тривав близько двох годин, протягом яких колектив виконав більше 20 пісень.

Майже всі виконувані пісні супроводжувалися відео. Це були і різні мультиплікаційні ролики, і просто цікаві нарізки, і відео людей на човні посеред води, а також зображення слонів та інші.

Заспівали і англомовну: «Fuck off», під час якої Пліс на всі сторони демонструвала цей знак з пальцем.

Перед виконанням пісні «Я іду до тебе», на яку демонстрували на початку кліп, Настя зазначила, що вона дуже серйозна. А от про композицію «Московская» сказала: «дуже світла».

Повсякчас Анастасія вела живу розмову з присутніми, виказувала свої переживання: що зам45 ЕНерзла або зігрілася. І постійно посміхалася.

Цікаво, що дівчина навіть не завжди знала, яку наступну композицію вони виконають. А коли лунали перші ноти пісні, вона дивувалася і висловлювала своє бажання або небажання її співати.

Зіграв колектив і пісню «Жить чтобы чувствовать», про яку Пліс сказала, що саме з цієї композиції і почалась група 45ЕН.

Вцілому присутні були надзвичайно задоволені концертом, адже не чули своїх улюблених виконавців аж чотири місяці. Можливо саме через ці переживання колектив і відіграв такий незвично тривалий концерт. А ми у свою чергу можемо побажати гурту побільше таких виступів та вірних прихильників.

ФОТОЗВІТ