категорії: новина

ТаРУТА презентує дебютний альбом

теґи: ТаРУТА, альбом, дебютний альбом, презентація

ТаРУТАВ перший день весни етно-рок гурт ТаРУТА презентує свій дебютний альбом "Народжений у любові", який стане результатом їхньої 2-річної праці. Платівка налічує 11 оригінальних пісень, об’єднаних однією концепцією. Починається альбом традиційним співаним благословенням, без якого в Україні не обходився жоден почин. А закінчується піснею в дарунок, яку було додано до змісту задля вшанування пам’яті Василя Гонтарського, засновника гурту «Вася Club».  Загалом же, кожна пісня збірки нині сприймається як символ гурту ТаРУТА, адже у ній і щирість української етніки, і нестримність сучасної поетики, і постійний музичний пошук-експеримент зі смаком та естетикою, що цікава й ваблива простому подорожньому, вишуканому меломану-інтелектуалу.

«З таким настроєм ці пісні і народжувалися, і записувалися. Інакше й бути не могло, оскільки саме під час роботи над цим матеріалом троє гудців колективу – я, Данило Данилейко та Максим Бойко – стали татусями. Хто вперше, а хто і вдруге. У результаті пісенник вийшов дуже позитивний і душевний», – пояснює назву платівки Євген «Їжак» Романенко, керманич «Етно-Рок Фундації «ТаРУТА».

На останньому етапі створення дизайну платівки дебютник ТаРУТА набув статусу Міжнародного мистецького проекту. Творцем художнього оформлення музичної бандеролі-диску ТаРУТА став відомий фотохудожник з Вільнюса Юозас Валюшайтіс. 

Привітати «тарутян» з первінцем запрошені друзі й колеги – Ніна Матвієнко й Петро Гончар, Наталя й Олег Скрипки, Сестри Тельнюк, музики гурту «Гайдамаки» та очільник гурту «Юркеш» Юрко Юрченко.

Після столичної презентації «ТаРУТА» та її «Народжені в ЛЮБОВІ» помандрують Україною. І вже 5 березня їх чекає Львів, а 6 – Тернопіль.

Прзентація відбудеться 1 березня о 18:00 в столичному салоні-магазині Тік-Так (Костянтинівська, 10)