категорії: новина

АнтитілА присвятили новий кліп Дню науки

теґи: Антитіла, Бери своє, відеокліп, кліп

АнтитілаЩороку, в третю суботу травня в Україні відзнається професійне свято працівників науки – День науки. Гурт АнтитілА вирішили присвятити свій новий кліп на пісню «Бери своє» Дню науки в Україні і тим самим привернути увагу громадськості і влади до важливих проблем у цій сфері.

Сюжет відео нагадує фрагмент пригодницького фільму про молодого науковця, який вигадав оригінальну наукову формулу, і якого викрали представники злочинного угрупування разом з безцінною формулою. Молодий науковець, в ролі якого виступив фронтмен гурту АнтитілА Тарас Тополя, не втрачає надії поділитися зі світом своїм винаходом і у будь-який спосіб намагається залишити повідомлення людству. Всі музиканти гурту теж задіяні в кліпі як актори.

Сам текст пісні «Бери своє» є оптимістичним нагадуванням, що кожна людина має талант, має своє призначення, сили і натхнення «йти уперто до своєї мети» (цитата з пісні).

Це далеко не перший випадок підняття важливих життєвих питань гуртом АнтитілА – в  репертуарі гурту багато пісень на соціальну тематику, серед них «Вибирай», «Невидимка», «Колискова», «Птаха», «Давай поговоримо» та інші. АнтитілА» постійно беруть участь в різноманітних благодійних заходах, а нещодавно Тарасом Тополею та продюсерським агентством «Catapult Music» було ініційовано та організовано благодійну акцію до Дня Землі, під час якої було посаджено фруктовий садочок з 110 фруктових дерев на території Національного Інституту раку для дитячого відділення наркології.

Тарас Тополя, лідер гурту «АнтитілА»:

«Не рідко люди не бачать, чи не хочуть бачити, тих важливих соціальних проблем, які назріли в їх житті, в їх країні. Сухі новини часто або не сприймаються, або лякають глядачів, тим самим ще більше присипляючи пильність. На наш погляд, підняття таких гострих питань через творчість, в легкій доступній формі  – це найменше що може зробити творча людина».