категорії: новина

ТОЛ підготував 2 прем'єри

теґи: Клей.Мо, РадиON, ТОЛ, відеокліп, кліп, сингл

ТОЛОдразу дві прем’єри підготував відомий альтернативний гурт ТОЛ. Відеокліп на пісню "Клей.Мо" з однойменного ЕР та новий сингл "РадиON" (завантажити), який є першим провісником чергового альбому, робота над яким вже ведеться.
Режисер відео – вокаліст ТОЛ – Вася Прозоров, який вперше знімав кліп для власного гурту. Хоча в його активі є немало відеоробот для інших команд.
«Ці дві прем’єри – чітко спланована акція, результат якої дає нам шанс позбутися клейма несвоєчасності задуманих релізів», – жартуючи розповідає Прозоров.
Саундпродюсером нового синглу традиційно став визнаний майстер саунду Сергій KNOB Любинський (штатний гітарист команди).

«Ми вже обираємо студію для запису нового альбому та вирішили записати декілька речей на різних студіях. Першою з них стала – "РадиON". Наступною, скоріш за все, буде – "Війна". Таким шляхом ми йшли, коли готували наш дебютник «Синром Бажання». І зараз спробуємо історію повторити», – каже Сергій.


Коли буде записаний та виданий черговий альбом ТОЛ поки невідомо нікому. Група ніколи не ставить перед собою чітких часових завдань, для музикантів важлива максимальна якість матеріалу і звуку.

ТОЛ – Клей.Мо

Фото: Pandora Winter