категорії: новина

Гурт Роллік’с презентував відео на пісню «Зруйнувати все»

теґи: Зруйнувати все, Роллік'с, відеокліп, кліп

Роллік’сПісля всеукраїнської радіо прем’єри нового синглу «Зруйнувати все», яка відбулася 6 березня, музиканти гурту Роллік’с  оприлюднили свою роботу і в мережі. Тепер слухачі мають можливість вільно звантажити трек з офіційної сторінки гурту в інтернеті:  www.rolliks.com.ua.
Нагадаємо, що ця пісня є четвертим провісником другої студійної платівки херсонських музикантів під робочою назвою «Перетворися на зброю». Запис платівки відбувався протягом 2010 року на студії FDR, яка наразі займається зведенням накопиченого матеріалу. Щойно завершиться ця робота, Роллік’с буде готовий до оприлюднення самої платівки, на яку вже так давно чекають фани команди. За словами музикантів, це має відбутися в квітні-травні поточного року.
Днями херсонці також представили і кліп на пісню «Зруйнувати все», який є вже восьмою відео роботою гурту за його п’ятирічну історію.

Відео:

 

Незабаром новий кліп з’явиться і в ефірі музичних телеканалів країни.
Як повідомлялося раніше, знімальним процесом керувала та ж сама команда, що працювала над відео на пісню «Бий/Бий» – Plastilin Films (www.plastilinfilms.com): режисер Аріна Сінаєва, оператор Юрій Бакун.