категорії: новина

Гурт Етсетера презентував кліп «Викини з серця»

теґи: Етсетера, відеокліп, кліп

ЕтсетераСумський гурт Етестера презентував кліп на композицію зі свого другого альбому «Мрійник»  – «Викини з серця». 16 квітня хлопці провели масштабну опен-ейр акцію в центрі рідного міста, показавши присутнім довгоочікуване відео та зігравши сольний концерт, а наступного дня завантажили кліп в інтернет.
За словами учасників гурту, щоб провести цей концерт на відкритому повітрі їм довелося подолати багато різних труднощів – отримати дозвіл міської влади та Української Академії Банківської справи, поруч з новою бібліотекою якої проходила презентація.

«На щастя, вони відгукнулися на наші прохання і допомогли. Для Сум така подія безпрецедентна і до цього подібних презентацій ще ніхто не робив. Особливо нам допомогла місцева компанія «Світ Шоу», яка від чистого серця забезпечила свято якісним світлом та звуком», – каже лідер гурту Етестера Володимир Нянькін.
Проте, якщо люди музикантам допомагали, то погода цього робити спочатку не збиралася. Майже увесь день 16 квітня йшов дощ, тож був варіант перенести концерт з вулиці у закрите приміщення, де могло вміститися максимум 80 глядачів. Але й тут хлопцям посміхнулася вдача.

«Буквально за дві години до презентації дощ зупинився і весь вечір нікого не турбував. Наша акція  була ще й присвячена Дню Захисту довкілля, тому вдвічі приємно, що коли концерт закінчився, ми не побачили на землі жодного сміття. Взагалі було відчуття, що дійство проходить десь в Європі», – каже барабанщик гурту Володимир Шкумат. Всього на концерті були присутні більш ніж 600 сумчан.

Що стосується кліпу на «Викини з серця», то його Етестера продемонструвала в середині вечора між двома музичними частинами.