категорії: новина

Біля Одеси відбудеться наймасштабніший в Україні міжнародний музичний фестиваль

теґи: Summer Sound Griboffka International Music Fest

Summer Sound Griboffka International Music Fest

Цього літа на березі Чорного Моря відбудеться наймасштабніший в Україні міжнародний музичний фестиваль – Summer Sound Griboffka International Music Fest'11.

Фестиваль стартує 30 липня і триватиме 4 тижні. На сценах Summer Sound Griboffka International Music Fest'11 виступлять десятки найгучніших імен музичної сцени – від хіп-хопу до року. Основний лайн ап фестивалю складуть зірки світової сцени та СНД.

Унікальність фестивалю не тільки в його тривалості, масштабності та склад учасників, але і в самій концепції – кожен тиждень буде присвячений певному музичному напрямку (хіп-хоп, диско, рок і love).

Кожен музичний тиждень буде мати хедлайнера у своєму напрямку. На даний момент ведуться активні перемовини з учасниками фестивалю. Серед підтверджених імен українських артистів: Бумбокс, ТНМК, Green Grey, Pianoboy Дмитра Шурова. Імена західних гостей фестивалю будуть відомі незабаром.

Перед відкриття фестивалю 15 липня відбудеться  - Pre Party DANCE Summer Sound Griboffka International Music Fest 2011. Гостями головною вечірки літа стануть легендарні The Prodigy Family Party. Два колишніх учасника The Prodigy – Лірой Торнхілл і Кірон Пеппер зберуться разом на сцені Фестивалю і відіграють ексклюзивну живу програму спеціально для гостей Summer Sound Griboffka International Music Fest 2011.

Summer Sound Griboffka International Music Fest

22 і 23 липня відбудеться Pre Party LIVE за участю рок-гуртів: ТНМК, СКАЙ, Green Grey, O.Torvald, Nofacez.

Андрій (Diezel) Яценко, президент Summer Sound Griboffka International Music Fest'11: "Саме такого фестивалю давно не вистачало в Україну. Чому всі їздять на Sziget, Glastonbury? В Україні давно готові до фестивалю такого рівня й самі музиканти, і глядачі, і влада. Час виводити і нашу країну на світову фестивальну орбіту. У нас для цього є все!".

Фестиваль Summer Sound Griboffka International Music Fest'11 збере на березі Чорного моря соціально-активних молодих людей, що люблять музику і літній активний відпочинок.

Спеціально під фестиваль 1,7 га пляжу в районі Кароліно Бугаз – Грибовка будуть обладнані відповідно до світових стандартів, таким чином фестиваль стане не тільки музичною подією, але й культурно-розважальним комплексом.

Сергій Корзаченко, генеральний продюсер фестивалю: «Робота над інфраструктурою фестивалю йде нереально швидкими темпами – будівництво ведеться у три зміни. Готується найдовша в Європі барна стійка. На нашому фестивалі довжина складе 125 м при існуючому рекорді – 90 м. І взагалі, ми збираємося поставити безліч рекордів – чого тільки варта тривалість самого фестивалю!»

 Фестиваль вже внесений в план культурних заходів Євро-2012.