категорії: новина

The Prodigy Family виступлять в Україні

теґи: Summer Sound Griboffka International Music Fest, The Prodigy Family, фестиваль

The Prodigy Family15 липня відбудеться Pre Party Dance фестивалю Summer Sound Griboffka International Music Fest 2011, гостями якого стануть британські музиканти Лірой Торнхілл і Кірон Пеппер.

Двоє колишніх учасників The Prodigy зберуться разом на сцені фестивалю і відіграють ексклюзивну живу програму спеціально для гостей Pre Party Dance Summer Sound Griboffka International Music Fest 2011.

Diezel (Андрій Яценко) – музикант групи Green Grey, президент Summer Sound Griboffka International Music Fest 2011:
The Prodigy Family ми запланували для пре-паті фестивалю, коли тільки думали про його організацію. Саме вони своїм драйвом і енергетикою здатні дати старт такій великій події, як ми задумали. Хоча стихія і дощі намагалися перешкодити нашим планам, і нам довелося практично заново відбудовувати майданчик фестивалю, але ми вирішили не переносити виступ The Prodigy Family. Так що 15 липня шоу пройде, можна сказати, в оточенні тракторів і будівельної техніки. Але драйв живої музики не зупинить ніщо!

The Prodigy Family
Pre Party Dance Summer Sound Griboffka International Music Fest 2011
15 липня, 20:00, Грибовка (Одеська обл.)

Заходь на сторінку фестивалюfacebook.com/griboffka

Залишай коментар під фото учасників The Prodigy Family на сторінці фестивалю.

Чий коментар набере максимальну кількість голосів, той отримає 4 квитки на фестиваль для себе і своїх друзів, а також – можливість сфотографуватися з учасниками The Prodigy Family!