категорії: репортаж стаття

Pre-Party фестивалю «Summer Sound» сколихнула Одеську область

теґи: Summer Sound Griboffka International Music Fest, The Prodigy Family

Leeroy Thornhill

15 липня під потужні звуки Pre Party Dance Summer Sound всю ніч відривались поціновувачі електронної музики. Одеська область здригнулась від драйвового діджей-сету екс-учасників легендарних The Prodigy, Ліроя Торнхіла та Кірона Пеппера.
Вечірка проходила в рамках фестивалю «Summer Sound Griboffka International Music Fest 2011», який розташувався в Грибівці під Одесою.
Тих, хто приїхав на Pre Party Dance очікував чудовий вечір. Хоча повністю інфраструктура фестивалю ще не готова, відвідувачам вже було запропоновано два великих кафе. Весь вечір всі насолоджувались теплим літнім морем та піщаним пляжем.
Після 22:00 на сцену почали виходити діджеї зі своїми програмами.
Відвідувачі зустрічали їх оплесками, стрибали, кричали та просто танцювали під потужні звуки. Розігрівати присутніх довелось популярному московському діджею Gordy. Під час його виступу на сцені постійно з'являвся ведучий вечірки, фронтмен групи O.Torvald Женя Галіч. Музикант цього разу був у ролі MC і змушував публіку відриватись без зупину, просив всіх присісти та підстрибнути і не давав нікому зупинитись ні на хвилинку.
Далі свою програму показали хлопці з Мінська The Playfellow, проект ще молодий, але вже доволі успішний. Цього вечора вони теж звучали на рівні з рештою.
Близько 2:00 на сцені з'явились хедлайнери вечора, яких до цього намагались весь вечір зустріти фани, щоб зробити спільне фото.

Kieron Pepper
Перед своїм виступом на прес-конференції музиканти розказали, чим для них важливий цей фест.
«Для мене особисто це щось дуже захоплююче. Це достатньо свіжа ідея в одному фестивалі поєднувати різні стилі музики. Я впевнений, якщо даний фестиваль буде організований в тому обсязі, в якому заплановано, це може стати дуже цікавим місцем навіть для європейських туристів. Багато людей приїде до Одеси спеціально заради нього» – розповів Кірон.

Лірой вважає, що за останні 10 років Україна дуже розвинулась і стала кращою, тому йому приємно сюди приїжджати знову і знову: «Ми захоплені тим, що виступаємо тут першими. Ми впевнені, що наш виступ вам сподобається і ви повернетесь наступного року. Сподіваємось, що ми теж повернемось. Це круто».
Лірой Торнхіл та Кірон Пеппер виступали до 5 ранку, подарувавши присутнім відривну музику, свої улюблені треки, серед яких звісно ж і хіти The Prodigy.

Summer Sound Griboffka International Music Fest
Фест розпочнеться вже 30 липня і триватиме чотири тижні, кожен з яких буде присвячений окремому напрямку: хіп-хоп, рок, денс, love. На одній сцені виступатимуть як відомі зірки, так і молоді виконавці.
«Основна ідея – це саме жива музика. Молоді музиканти, які грають на живих інструментах матимуть можливість щодня тут у нас пограти» – розповідає президент фестивалю Андрій «Diezel» Яценко.  Молоді гурти можуть взяти участь у фесті,  для цього потрібно відправити заяку організаторам.

Summer Sound Griboffka International Music Fest
Основний акцент в проведенні фесту ставиться на пляжний відпочинок та розваги.
«Фестиваль сучасної музики та пляжного відпочинку. Це відносно новий для нашої країни формат відпочинку і власне проведення цікавого дозвілля для молоді і не тільки. Адже ми вважаємо, що аудиторія фестивалю – це люди від 18 і до нескінченності. Тому що інколи не пізно приїхати до нас, провести з нами час, послухати гарну музику, завести друзів і розважитись із давніми друзями» – каже генеральний продюсер фестивалю Сергій Корзаченко.

Summer Sound Griboffka International Music Fest

Cписок учасників поки не оголошують, проте збираються це зробити незабаром.
«Усі звикли в нашій країні до концертів або оупен-ейрів. Прошу не плутати з фестивалями. Фестиваль дуже відрізняється від оупен-ейру чи концерту. Фестиваль – це всі ми разом. Серед нас будуть і музиканти, і  художники, і відомі люди, і хедлайнери. І лайн-ап не є нашою головною точкою відправлення. Ми обіцяємо, що цю інтригу дотягнемо», – доповнив Андрій.

Summer Sound Griboffka International Music Fest