категорії: репортаж стаття

"Димна Суміш" вдруге на біс не вийшла

теґи: Димна Суміш, арт-клуб "44"

Димна СумішБезперечно, немає демократичнішого клубу ніж "44", що у нашій славетній столиці. Де ще можна сісти дупою на барну стійку, слемитися в тісному проході і стрибати в "стейдж-дайвінг". Так було і цього разу, у четвер. На відкриття виставки "Кожної весни", де "було очам розказано 30 історій про "Димну Суміш"...", зійшлося доволі багато прихильників і друзів гурту. Але, як мені здалося, ті, що прийшли о 22 виставкою мало цікавились. Отож, маю розказати про сам концерт.

Безперечно, просто сказати що було "класно", "драйвово" і т.п. - це не сказати нічого. Так, було просто мега...навіть не знаю, яких дібрати слів. Значить, хай і буде мєга. :) Не знаю, як кому, а мені "ДС" подобаються живими. На записах у студії вся енергія яку б вони хотіли передати не так добре відчутна. Цього разу концерт розпочався прем'єрою кліпу на пісню "Танцюй-танцюй". Пісня дійсно вражає.Димна Суміш

Безперечно, вражає і нова програма, яка чергувалася зі старими хітами. Гадаю, вдало було б випустити якраз DVD чи ще щось таке, адже концертна атмосфера ліпше студійної. Щодо особливостей цього разу. Вперше побачив, що охорона в "44" приборкувала найактивніших. Сашко Чемеров грав на двох гітарах. Дешевшу (епіфон) таки разок упустив :) але, не розбив. Другий раз на біс грати хлопці так і не вийшли, скільки їх не просили. Також не було і "Вкрай стомленого". Але концерт знову зарядив народ і тепер всі чекатимуть на виступ "Х-позерів" (сайд-проекту гурту), яких пообіцяли на закриття виставки.