категорії: репортаж стаття

Катя Chilly влаштувала групову молитву

теґи: Катя Chilly, арт-клуб "44"

Катя ChillyКиївський арт-клуб «44» чи просто «четвірки», як його називають в народі – місце  для пересічного меломана легендарне. Та все ж багато хто жаліється на те, що після т. зв. «другого народження» цього закладу (а саме після ремонту) він став зовсім не таким, яким був раніше, мовляв «нема вже тих старих-добрих четвірок, які були колись». Хочеться запевнити всіх скептиків у тому, що вони все ж таки не мають рації, це довів сольний концерт Каті Chilly 25 травня – справжній вечір в кращих традиціях клубу.
     Хочу одразу внести певні поправки. Навряд чи такий захід можна назвати сольним концертом однієї людини. Сольником він став для кожного музиканта з Катіного гурту, який зараз складається з клавішних (Максим Сидоренко), ударних (Алік Фантаєв), скрипки (Ксеня Задорська), перкусії (Валентин Богданов) і звичайно ж контрабасу та краплі божевілля у виконанні Юрія Галініна (який є більш відомим у вузьких колах під прізвиськом «Хобот»).Катя Chilly Катя потроху відійшла від електронної музики і співпраці із українською електронщицею Zavoloka і вже близько двох з половиною років грає із таким складом музикантів, завдяки якому концерт вийшов не просто акустичним і навіть джазовим, а неймовірно Музичним.
     Найбільше прихильників порадувало те, що виконувалися не тільки нові пісні (як наприклад «Бантик», на яку, поговорюють, зніматиметься кліп), а й нові версії треків з альбому «Я-молодая» («Вишенька-Черешенька», «Півні», «Крашен вечір»). Особливе захоплення викликала джазова обробка однойменного треку з цього альбому. Щодо Юри Галініна, то він не втомлювався розважати публіку, дуркуючи на задньому плані, а винуватиця вечора тільки підбурювала його на це, постійно звертаючи на нього увагу глядачів, а потім навіть урочисто подарувала йому букет троянд.
     Щодо самої Каті хочеться сказати, що вона має рацію, коли каже, що на її виступах творяться чудеса. Такий голос, така харизматичність і така енергія вміщені у такій маленькій білявій дівчинці не можуть їх не творити. Катя ChillyВона то шепотіла, то зривалася на крик, який поступово переходив у хрип, затихала, а потім раптом підхоплювалася і починала стрибати по сцені із бойовим кличем, а потім знову завмирала, ніби пропускаючи крізь себе кожен звук, що лунає. Після кожної пісні вона тихенько представляла кожного зі своїх музикантів, даючи зрозуміти, що Катя Chilly – це в першу чергу команда, яка творить дива разом. А коли наостанок вона «сама себе викликала на біс» попросивши ще раз зіграти пісню «Ти місяць», тому що ну дуже вона їй подобається – слухачі просто розтанули від зворушення.
     До речі публіка того вечора теж була варта окремих слів. Рідко зустрічаються настільки вдячні, уважні та інтелігентні слухачі. А в концертній справі – це вже половина успіху.
     Наостанок Катя подякувала всім за те, що прийшли і створили разом з нею таку собі «групову молитву». Думаю Бог в той вечір почув усіх.