категорії: репортаж стаття

День Києва об’єднав музикантів різних напрямків

теґи: Marakesh, Quest Pistols, Антитіла, Бумбокс, Димна Суміш, Контрактова площа, Потап і Настя Каменських

Marakesh, Димна Суміш, Антитіла, Quest Pistols, Бумбокс, Потап і НастяОб’єднати необ’єднуване вирішили 29-го травня затійники святкування Дня Києва на Контрактовій площі. На одній сцені вони зібрали справді різних виконавців, всі вони були представниками різних стилів, їхні пісні кардинально відрізняються звучанням, та публіку це жодним чином не злякало. Людей на площі зібралося більш ніж достатньо.

На сцені того вечора вітали киян зі святом: Marakesh, Димна Суміш, Антитіла, Quest Pistols, Бумбокс, Потап та Настя Каменських.

Розпочали концерт Marakesh, всього за кілька днів до того вони повернулися з туру Європою і були надзвичайно раді нарешті виступити у рідному місті та презентувати нові пісні, які вже чули люди закордоном. За півгодини запальне тріо звільнило місце для вибухового квартету, гурту Димна Суміш. Музиканти частіше грають у клубах, проте на великій сцені почували себе чудово. Склавши програму зі своїх найвідоміших пісень вони забезпечили собі вдалий виступ, публіка поводила себе дуже активно.

Marakesh, Димна Суміш, Антитіла, Quest Pistols, Бумбокс, Потап і НастяАнтитіла почали привідкривати завісу другого альбому, над яким зараз працюють у студії, хлопці все частіше грають нові пісні, але не обходиться й без перевірених часом «Буду-Вуду» і «Я не забуду».

Quest Pistols остаточно розпалили присутніх презентувавши наживо свіжу пісню «Я твой наркотик», під час наступної пісні на сцені з’явився хлопець у дивакуватому костюмі, він стріляв з водяного пістолету у гостей, які заполонили фан-зону. Виступ був наповнений танцями та активним спілкуванням з публікою, за що вони й були вдячні музикантам.

Черговою прем’єрою стала рок-програма гурту Бумбокс, яка хоч і виконувалась раніше, проте цього разу вперше була представлена перед настільки великою публікою на відкритому концерті.

Marakesh, Димна Суміш, Антитіла, Quest Pistols, Бумбокс, Потап і НастяГурт поповнив свій склад новими учасниками, які допомогли зробити старі пісні зовсім інакшими, вони набули потужнішого звучання. Зазвичай Бумбокс грає в акустичному варіанті, в якості експерименту вони захотіли додати своїм трекам електрозвучання.

Завершував концерт Потап та його друзі, яких цього вечора на сцені зібралося дуже багато.

Крім самого лідера угрупування, Насті Каменсських, на сцені були бек-вокалісти та живі музиканти: клавішник, барабанщик, бас-гітарист, та електро-балалаєчник, який дивував публіку неймовірними соло-партіями на цьому інструменті.

Завершили своїми найгучнішими хітами та обов’язковим для цього свята феєрверком.