категорії: новина

Red Hot Chili Peppers мають намір приїхати до Києва?

теґи: Red Hot Chili Peppers

Red Hot Chili PeppersАмериканські фанк-рокери Red Hot Chili Peppers мають намір приїхати до Києва. Про це на своїй сторінці на Twitter написав бас-гітарист колективу Майкл Flea Бальзарі, повідомляє Кореспондент.

Один з читачів поставив Флі наступне питання: "Ви приїдете в Україну? Я з 1999 року мрію зіграти з вами на гітарі, це було б найбільш грандіозною подією в моєму житті. Це можливо?", На що бас-гітарист Red Hot Chili Peppers відповів : "Так, ми приїдемо до Києва! Схвильовані і щасливі ...".
 
Раніше повідомлялося про те, що 16 жовтня соліст Red Hot Chili Peppers Ентоні Кідіс на концерті в Роттердамі намотав на мікрофонну стійку український прапор, кинутий на сцену київськими фанами групи.

А за тиждень до цього концерту з музикантами легендарної групи зустрівся чемпіон з боксу українець Володимир Кличко. Всесвітньо відомий спортсмен є великим шанувальником RHCP і виходить на ринг під їхню пісню Can't stop. Під час зустрічі він подарував музикантам боксерські рукавички зі своїм автографом.