категорії: репортаж стаття

Епідемія не завадила шведам In Flames запалити Київ!

теґи: In Flames, ЦКМ НАУ

In Flames31 жовтня до України доїхали справжні легенди, їх впевнено можна назвати апологетами мелодійного дез–металу та класиками важкої швецької школи, це ніхто інший як самі In Flames. До Києва вони завітали в рамках туру Європою і привезли програму яка складалася з найгучніших хітів, щоправда переважали в ній більш нові доробки.

Розпочнемо з передісторії концерту: планували його проводити в клубі «Бінго», однак вже незабаром перенесли до Центру культури та мистецтв Національного авіаційного університету, мовляв у Бінго всім бажаючим не вистачить місця. Та от прийшов той самий день концерту, до виходу гурту на сцену лишається якихось 5 годин, організатори в обличчі Global Promotion терміново поширюють інформацію про переїзд концерту назад в «Бінго», адже територію НАУ згідно наказу Кабінету Міністрів закрили на карантин (в переддень концерту була оголошена всеукраїнська епідемія свинячого грипу), концертний апарат почали демонтувати та готувати до переїзду, однак організаторам все ж вдалося домовитись з адмінстрацією університету і для In Flames таки In Flamesзробили виняток.

Прямувавши до НАУ серед натовпу таки було чутно, що система сповіщення спрацювала, однак з погрішностями, адже деякі спочатку таки поїхали в «Бінго».

До приміщення вдалося потрапити раніше ніж іншим глядачам, там якраз відбувався саундчек, великі та волохаті техніки гурту налаштовували апаратуру, за ними висів величезний банер з назвою гурту. Згодом на сцену вийшли й самі In Flames, на чолі з лідером Андерсом Фріденом, який заспівав 1 пісню, після чого решта зіграла ще кілька треків самостійно.

В цей час до фойє ЦКМ почали запускати людей, почувши знайомі мелодії вони почали скандувати назву гурту та вимагали аби їх пустили до зали.

Завершивши саудчек хлопці пішли зі сцени, а людей таки запустили, вони в мить зайняли найближчі до сцени місця.

In FlamesЩо стосується публіки, то вона була дуже різноманітною, поряд з патлатими дядьками в чорному були хлопчики з чьолками, та й ті, які не піддалися впливу субкультур, або переросли цей етап в своєму житті, також був помічений Віктор Новосьолов, лідер львівського гурту АННА.

Залом пересувалися охоронці, які виглядали немов ніндзя, доповнювали їхній вигляд распіратори, все нагадувало якусь гру на кшталт «Сталкера».

Після того, як прихильники півтори години провели на вулиці, в залі їх зустрів запальний рок’н’рол, що лунав з динаміків, тож чекаючи виходу на сцену кумирів, вони підспівували відомі їм пісні. Після ще півгодинного чекання в залі вимкнули світло, а на сцені з’явились вони, герої цього вечора – легендарні In Flames.

Розпочали зі старого хіта Cloud Connected, публіка одразу ж почала влаштовувати щось неймовірне, підспівуючи кожне слово. Між піснями музиканти пили укранське пиво, коли вокаліст сказав що не знає, як воно називається, то з залу пролунало патріотичне «Shit» (перекладається як «лайно»In Flames – прим. ред). Крім того Андерс постійно багато розмовляв та жартував, звертаючись до публіки. А перед піснею «Only For The Weak» він витягнув на сцену дівчину, що стояла поблизу та попросив її зняти на мобільний телефон те, що зараз відбуватиметься в залі, та викласти наступного дня на YouTube, решту він попросив «відриватись» якомога сильніше. Дівчинка так і лишилась до кінця концерту на сцені, не забула і про прохання Фрідена, відео справді з’явилось у всемережжі наступного дня, його можна переглянути за цим посиланням http://www.youtube.com/user/Vita969

Пісня за піснею, прихильники не заспокоювались, чим далі, тим активнішими вони ставали, а музиканти не переставали їх радувати відомими мелодіями та поведінкою на сцені, одну з пісень сесійний гітарист Ніклас Енгелін грав верхи на техніку гурту. До речі, про заміну: Джеспер Стрьомбл, гітарист та засновник In Flames зараз лікується, тому не зміг взяти участь у турі, його заміняє Ніклас, який в 1997In Flames-1998 роках вже був у складі колективу.

Усього хлопці зіграли 18 пісень, та, нажаль, не вийшли на біс, чим трохи засмутили присутніх, частина з яких ще довго лишалась під сценою та скандувала «In Flames», щоправда їх неодмінно мали порадувати палички барабанщика, та кілька десятків медіаторів, які викинули зі сцени. Виходячи з залу було чути задоволених прихильників, що постійно наголошували: «Це була моя мрія», «Концерт неперевершений», «Фантастично відіграли».

А нам лишається подякувати Global Promotion за надану акредитацію, та побажати успішних концертів.

 

Трек-лист концерту:

Cloud Connected
Embody the Invisible
Pinball Map
Delight And Angers
Disconnected
Square Nothing
Trigger
The Hive
Only For The Weak
Drifter
Clayman
Come Clarity
Leeches
Alias
Mirror's Truth
The Quiet Place
Take This Life
My Sweet Shadow

 

Повний фотозвіт

Всі світлини люб'язно надані компанією Global Promotion. Автор Pandora Winter.