категорії: репортаж стаття

Фестиваль «Нова Хвиля» відбувся у Києві…

теґи: Dalai, Display Boyz, IN MONTIBUS, The Homebodies, The Revealed, Лавра, галерея Лавра

The HomebodiesЛайма Вайкуле, Раймонд Паулс, класика пост-совкової естради, надзвичайний пафос та розмах, з яким відбувався фестиваль. Все це давно відбулося в Юрмалі, та й не особливо нас цікавить, натомість, те що трапилось в Україні виявилось куди привабливішим. 16 жовтня в київській галереї «Лавра» відбувся New Wave Fest, він став підсумком спільного туру гуртів The Homebodies та The Revealed, який охопив 8 міст України. Повернувшись до рідної столиці гурти вирішили гучно завершити його, для цього запросили собі на допомогу ще 4 гурти, а саме Dalai, In Montibus, Display Boyz та Pick-up, щоправда останні не змогли виступити.

Концерт влаштували в одному з приміщень галереї, обшарпані стіни якого мало нагадували зал придатний для концертів, втім це лише додало певного антуражу. А от на звук ця неприлаштованість вплинула, акустика виявилась не найкращою для концертів.

З затримкою на годину концерт почався виступом гурту Display Boyz,  це дуже молодий київський гурт, який грає поп-панк. Зібрались вони лише півроку тому, і це відчувається, виконанню пісень ще треба повчитись. Втім публіку все влаштовувало, вони майже одразу влаштували танці під сценою.

Слідом за ними на сцену піднялися In Montibus, здається їхню назву чуло зовсім небагато присутніх, і зрозуміти музику гурту теж змогли не всі, але подекуди було видно людей які підспівували кожне слово. Грали вони не в повному складі, в останній момент клавіші відмовились працювати, тож від деяких пісень довелось відмовитись.

The RevealedДалі настала черга перших героїв вечора, гурту The Revealed, хлопці розказали про перебіг туру та виконали пісні зі свого дебютного альбому, в тому числі хіт «Ушла», який активно підспівувала публіка.  Платівку, до речі, обіцяють презентувати вже зовсім скоро.

Одна з виконаних пісень була назвичайно схожана пісню дружнього гурту The Homebodies, виглядало це досить дивно і плюсів The Revealed точно не додало, здавалося, що змінили лише слова та трохи ритм.

Що ж стосується The Hombodies, то вони вперше виступили в Києві у своєму новому складі, хлопці вирішили «розгрузити» вокаліста та забрати в нього гітару, натомість віддати її новому учаснику, його ім’я Артут Улицький. Та все ж Сергій Ярочевський (лідер гурту) кілька разів «піддався спокусі» та взяв до рук інструмент. Заграли пісні з дебютного EP 00.00AM та ті, які увійдуть в повноцінний альбом, до речі, зовсім скоро вже почнеться його запис.

Про те чим  зараз живе гурт читайте в інтерв’ю з музикантами, воно вже готується до публікації на порталі.

DalaiЗавершували New Wave Fest – Dalai, хлопцям настільки набридло шукати собі ударника, що вони вирішили його замінити ноутбуком, відсутність живого звуку барабанів хоч і зменшує кількість драйву, проте є й плюси, такий «ударник» точно не зіб’ється, та не переплутає пісні:) Змінили музиканти і стиль в якому грають, на зміну «сопливим» пісенькам прийшов потужний trancecore, тобто суміш танцювальної музики, який видає то самий ноутбук, та важких рифів і брейкдаунів. Тож завершився концерт гучно, в прямому розумінні цього слова.

Наразі лишається чекати виходу дебютних альбомів героїв вечора, як вище вже було зазначено, поява обох не за горами. Можна впевнено сказати, що там буде багато вартих уваги пісень.