категорії: репортаж стаття

Ідея? Музло! Дружба! Інша музика!

теґи: BIG alternative GIG, Skinhate, Snuff, АННА, Бінго, ТОЛ

BIG alternative GIG: ТОЛ, Skinhate, АННА, SnuffВ останні дні плаксивої осені київський клуб «Бінго» приймав поціновувачів важкої української альтернативи. Цим самим святкували усі київські неформали і завершення карантину. Пов’язки для захисту від бацил, які роздавали на вході публіці, очевидно, були вже не актуальними, бо більшість їх все-таки не одягла. Проте найспритніші показали, як можна використати їх ефективніше, дописавши маркером під логотипом улюбленого гурту крилаті вислови з пісень гурту ТОЛ, зокрема з "ХТС".  Певно всі присутні довго чекалт можливості нормально "відірватися" від заборон та забити на «систему», що тут вдавалося зробити повноцінно. Отож, як відбувся столичний «Big Alternative Gig»…

Першими на сцені, як і очікувалось, був гурт «Snuff». Хлопці з міста Житомир грають вже 8 років, свою першу платівку «Дефиниция Свободы» вони видали ще в 2007-му. Зараз у планах записати новий альбом, а також відзняти відеокліп. Серед публіки запеклих фанатів гурту не знайшлося, хоча люди тексти все-таки знали і намагалися підспівувати. Житомирчани порадували столицю дружньою атмосферою і шаленою, драйвовою музикою, під яку присутні охоче стрибали у слемі. Композиції, нажаль, були однотипні, але тексти і манера виконання радували. Також здивував ударник, який без втоми працював не лише руками але і не втрачав ритмів, вдало використовуючи «кардан». Вердикт такий: слухати можна! :)

BIG alternative GIG: ТОЛ, Skinhate, АННА, Snuff«Skinhate» не було чути вже дуже давно… Тепер поява цього гурту в Києві викликала справжній фурор. Дивлячись на кількість людей в «Бінго», можна було тільки дивуватися. Привезли ці сурові хлопці нову програму, але не забули і про старі пісні. Нова програма сприймалась, на мій погляд, не дуже вдало. Вокал було чути не на висоті, але порадувало те, що група "очухалася" після довгого простою. «Кач» був неперевершений, настільки, що особливо активних учасників фізичних вправ охорона почала виводити під рук. Незмінні й традиції 10-річної давнини, під пісню «Паскуда» на сцені було помічено дівчину, яка неперевершено зіграла свою роль, зваблюючи вокаліста. Чесно кажучи мені було за неї трохи страшно, але ніхто не постраждав. З поверненням, хлопці!

«АННА» теж порадувала фанів новою програмою. З нових пісень прозвучали:  «Срібна змія», «Ера Нігелізму», «Золото і Дно», «Ти ще живий», «Чорний знак». Здивувало звертання Віктора Новосьолова до публіки російською мовою, чи не вперше в Києві. Розпочинали хлопці з «Кулі», а от чим закінчили згадати не можу – дуже емоційною була подача цього разу – заслухаєшся…

BIG alternative GIG: ТОЛ, Skinhate, АННА, Snuff

Столичні резиденти нічого нового не показали. Обіцяного три роки чекають, у даному випадку від гурту "ТОЛ". Хлопці знову, певно зібралися затягувати з новим матеріалом і наразі їдуть далі в тур Україною. Але ходять чутки, що у Васі Прозорова (лідера гурту) вже є деякі нові тексти і не прості – «ТОЛ» знову співатиме українською! Отож всі чекаємо!