категорії: репортаж

Marakesh порадував Київ сольним виступом та готичною вечіркою

теґи: Marakesh, арт-клуб «Бочка Хмільна»

MarakeshВ останній день липня Marakesh влаштував сольний концерт у Києві, подія доволі ексклюзивна, адже подібні виступи музиканти організовують не часто.
Запланований на 20.00 виступ розпочався лише о 21.00, втім столична публіка вже не дивується подібному, ще о 20.30 люди продовжували активно наповнювати клуб «Хмільна Бочка».

Розпочало київське рок-тріо зі старого, зігравши пісню «Don’t Give Me Names», яка потрапила до першої платівки Marakesh «Androgyny».
Одразу ж пісня неї лідер колективу Марк привітався з публікою, яка на той момент практично повністю заполонила залу, та вибачився, що гурт так рідко влаштовує повноцінні виступи в Києві, він обіцяв виправитись.
Зігравши кілька хітів з альбому «М», музиканти представили новий трек «Tours», який вони нещодавно включили в концертну програму, пісня присвячна подорожам Marakesh у концертних турах.
За словами Марка, пісня увійде до нового альбому гурту, який вже восени буде виданий, наразі хлопці закінчують над ним роботу в Угорщині, куди вони й відправилися після концерту.
MarakeshТакож Marakesh виконали пісні «Oh, Girls», «Дишать не бояться» та «Резиновая Душа» з  серії синглів «Cyberblood».
А наостанок музиканти влаштували експромт: на сцену піднялися двоє хлопців, учасники конкурсу каверів на пісні Marakesh, без участі Марка, але з допомогою барабанщика та бас-гітариста гурту вони виконали пісню «Осколки», лідер гурту спостерігав це з залу. Як він зазначив, йому було цікаво вперше побачити Marakesh на сцені без нього.
Завершуючи живу частину виступу, музиканти покликали всіх присутніх на «Placebo Party», яке відбудеться 18 вересня у клубі «Sullivan Room» одразу по завершенні виступу Placebo в київському Міжнародному виставковому центрі.
Що ж стосується неживої частини, то її влаштували Пел (бас-гітарист Marakesh), який працює під псевдонімом SynthDix, та Аліса Космос з гурту KAMON!!!, щоправда, цього вечора її сценічне ім’я було DJ Masiki.

Фото з концерту>>>