категорії: репортаж

O.Torvald привітав жінок зі святом!

теґи: O.Torvald, Фідель, бар "Фідель"

O.Torvald

Так склалося, що в Україні святом усіх жінок вважають саме 8 березня. І в цей день майже кожен чоловік хоче зробити приємний подарунок усім близьким жінкам. Квіти, м’які іграшки, листівки – це вже стало традицією. Але як зробити це свято оригінальним, як додати у привітання щось незвичне? Непросту відповідь на це питання знає гурт O.Torvald. Він влаштував киянкам справжнє свято – концерт у день 8 березня. Адже який подарунок може бути ще кращим ніж привітання зі сцени.

Концерт пройшов у столичному кафе-клубі «Фідель» і розпочався майже без запізнень, що приємно здивувало всіх присутніх. При чому все приміщення, а воно достатньо невеличке, було просто забите прихильниками гурту. А тим, хто трохи запізнивя, вже не вистачало місця, тому організатори декілька разів зупиняли виступ, щоб хоч якось розмістити присутніх.

Варто сказати, що весь концерт проходив у надзвичайно святковій та приємній атмосфері. 

O.Torvald

Цьому сприяло і розміщення музикантів. Фронтмент гурту Женя Галич стояв у менше ніж метрі від глядачів. А деякі прихильниці були навіть запрошені присісти поруч з гітаристом колективу.

Зал настільки активно підспівував, що Женя Галич не втримався і запросив на сцену деяких дівчат проспівати разом з ним. Звісно, їхні голоси не дотягували до звучання бек-вокалісток, проте дівчата отримала неабияке задоволення, співаючи поруч з музикантом.

Але це був не єдиний подарунок гурту цього дня. Фронтмент колективу в перервах майже після кожної пісні вітав присутніх зі святом та казав свої побажання. А коли одна з дівчат вигукнула, що у її бабусі День народження, Женя не розгубився і одразу ж передав їй привітання. І зазначив, що наступна пісня спеціально виконуватиметься для бабусі цієї дівчинки.

O.Torvald

Цікаво, що гурт ще й досі не вибрав собі басиста з наявних канидатур. Нагадаємо, що напередодні концерту, а точніше 6 березня, у магазині музичних інструментів «Тік-Так» група влаштувала своєрідний кастинг на заміщення кандидатури басиста. Участь взяло більше 20 претендентів. Усі бажаючі мали змогу вийти на сцену та зіграти 1-2 пісні з групою, а також трохи поімпровізувати. І все це колектив відзняв на відеокамеру, щоб потім оцінити гру басистів. Проте поки-що свого рішення вони не назвали.

Тому на концерті партії бас-гітари виконував вокаліст гурту Женя.

Що ж до самого концерту, музиканти колективу вирішили влаштувати справжнє свято своїм прихильницям і можна впевнено сказати: їм це вдалося. По завершенню хлопці провели дискотеку для всіх, хто не збирався додому.

Фотозвіт з концерту.