категорії: репортаж стаття

Український шоу-бізнес отримав "Свіжу кров"

теґи: O.Torvald, Друга Ріка, Океан Ельзи, Свіжа кров, ТНМКонго

FUNK-U4 вересня у Києві пройшов фінальний концерт проекту «Свіжа кров», конкурс вийшов за межі знімального павільйону телеканалу М1 на Контрактову площу, де вже всі бажаючі змогли побачити вибір найкращого гурту.
Крім фіналістів цього вечора виступали гурти, які були за крок від фінішу, а також Друга Ріка, ТНМКонго, O.Torvald та спеціальні гості, участь яких була підтверджена усього за кілька днів до концерту – Океан Ельзи.

Розпочали концерт поп-рокери Noralasso, які виконали свою пісню «Малышка», вона мала добре запам’ятатись глядачам проекту, на сцені музикантів супроводжувало шоу, яке і дало їм змогу побороти Роллік’с в одному з останніх раундів проекту. Що ж до самих «ролліксів», то вони на сцені з'явилися вже наступними, виконавши свій хіт «Бий/Бий», який, за словами генерального директора каналу М1 Володимира Асаулюка, дозволить їм зібрати «Олімпійський» стадіон у Києві одразу після того, як його реконструкція, пов’язана з Зорянапроведенням Євро-2012, закінчиться. Та це ще не всі, кому він обіцяв «золоті гори», наступний гурт, який з’явився на сцені, Асаулюк назвав відкриттям і запевнив усіх, що в майбутньому вони будуть одними з найвідоміших українських виконавців, мова йшла про Мукачівський Рок-H (Рокаш).
Одразу після цих виступів розпочалася пряма трансляція концерту в інтернеті, а на сцені з’явилися ведучі шоу: Валерій Харчишин та Віктор Скуратівський з Другої Ріки, а також Cool'баба з М1 (що цікаво, був ще й інший ведучий, який представляв три попередні гурти та основних ведучих). За сценою спілкувалася з зірковими вболівальниками конкурсантів та й з самими конкурсантами «Дєвушка Блонда».
«Конкурсну» програму розпочав поп-рок гурт Зоряна, на чолі з білявою вокалісткою, в честь якої колектив і названий. Дівчина постіно намається привабити глядачів FUNK-Uепатажною поведінкою, цього разу вона не роздягалася на вулиці, як це було зроблено для сюжету М1, втім вона під час спілкування з ведучими розмовляла куди більше за них і виглядала швидше 4-тою співведучою, аніж музиканткою, яка зараз виконуватиме свою пісню. Якраз роботою з публікою вона й завоювала любов журі ще підчас зйомок телеверсій проекту.
До речі, про журі, на концерті воно також було присутнє, в його складі Володимир Асаулюк ( генеральний директор каналу М1), Сашко Положинський (лідер гурту Тартак), Наталя Дзеньків (вокаліста гурту Lama), а також Неля Ус (керівник молодіжного департаменту компанії Djuice).
Другими виступали київські фанк\хіп-хопери Funk-U, які запам’яталися присутнім піснею «Оставь его», присвяченій Даші Астафьєвій, хоча першими хто використав гру слів «Оставь его, Астафьєва» був поп-панк гурт Plov Gotov, вокаліст якого Джо є ведучим каналу М1. На фоні інших хіп-хоперів телепроекту гурт якісно виділявся наявністю живого складу, що й принесло їм успіх. За результатами глядацького голосування Funk-U і здобули перемогу з 51 відсотками проти 49%. Журі розділилося, Сашко Положинський та Неля Ус проголосували за Зоряну, а Володимир Асаулюк та Lama за Funk-U, тож фінальний вибір був за глядачами.
Відтпер гурт Funk-U буде співпрацювати з компанією М1 Records, що ж стосується Зоряни, то вона теж цілком задоволена: O.Torvald«Подати заявку в останній день, стати фіналістом цього проекту обійшовши 31 команду, виступити на Контрактовій площі в Києві, прямий ефір виступу дивилась вся країна – як на мене це мега-результат, а вже перше чи друге місце, це неважливо», – каже вокаліста гурту.

Першими зірковоми гостями сцени стали ТНМКонго, музиканти виконали 3 пісні, однією з яких став свіжий хіт «Проїхали», також хлопці виконали доволі старенькі, але хітові «Відривайся» та «Молодець». Вже згодом на сцені з’явилися O.Torvald, всі музиканти були одягнені в костюми зроблені з поліетиленових пакетів, за 3 виконані пісні вокаліст гурту Женя Галич практично повністю позбувся пакетів і залишився в самому спідньому, до речі, виконували цього разу хлопці лише нові пісні з другого альбому, який наразі готується до видання: «Літо», «Качай» та спільну з VovaZiLvova Океан Ельзи«YЙ».
Друга Ріка розпочала з «Дотику» і теж обмежилася всього трьома треками, більше цього вечора виконали лише Океан Ельзи, перед виступом яких трансляцію по телебаченню зупинили, а вже під час виступу почали розбирати деякі елементи оздоблення, частково вимкнули світло на сцені та почали демонтаж ложі журі, складалося враження, що зараз гурт буде вимушений грати під акомпонемент акустичної гітари. Усього на сцені «океанівці» були близько години, виконавши свою програму «The Best Of», під останні пісні гурту глядачі мали змогу побачити салют.
 

Більше фото з концерту>>>