категорії: репортаж

Коля Серга: Оптиміст який вміє сумувати

теґи: Коля Серьга, арт-клуб "44"

Коля СерьгаШаленим драйвом та позитивом увірвався концерт Колі Серги у стіни столичного арт-клубу «44». У суботу 23 жовтня екс-фабрикант розвіяв осінній настрій присутніх своїм невгамовним позитивом. Попри його зв'яки з відомим телешоу, його важко асоціювати з іншими учасниками проекту, від початку і до кінця він був іншим, зрештою і пішов з "Фабрики" не просто так.
Весь концерт проходив під гаслом усмішок та веселощів. Зі сцени Коля неодноразово жартував, розповідав цікаві історії та навіть читав вірші.
Присутні ж у свою чергу активно підспівували. Взагалі, судячи з публіки, вечір можна було назвати зустріччю друзів та фанів Колі. Хоч останніх було й не багато, але вони відривались на повну. Як от дві маленькі дівчинки, що знали, мабуть, тексти усіх пісень на пам'ять, не зважаючи на відсутність записів більшості. Коля ж радував прихильників новими і новими жартами, перемішуючи їх з піснями.
Варто сказати, що всі ці смішні історії були не імпровізацією, як багато хто міг подумати, а цілком продуманим ходом. Адже на трек-листі колективу було чітко прописано, який жарт йде після якої пісні і так далі. Власне цією послідовністю фронтмен і користувався, інколи трохи відхиляючись від запланованої програми у бік імпровізованих жартів. Так, наприклад, під час однієї з пісень Коля подивився на гітариста і промовив: «Як чудово грає. Коли грає, то хочеться впасти на коліна й цілувати...» (Може хтось встиг почути продовження цієї фрази?).
Або ж самостійно коментував свої пісні: «До речі, з цією піснею нас не взяли на Нову хвилю, а могли ж і виграти!».
Коля СерьгаРозпочали концерт з пісні «Если стану я знаменитым». Прихильниці Колі з радістю почали підспівувати.
Перед наступною композицією «Концерт для тебя для одной» Серга розповів віршик «Стих для единственной».
Далі одна за одною, трохи розбавлені розповідями, прозвучали пісні: «Про маленькую собачку», «Дудуду», «О любви», «Мы не такие как вчера».
За 50 гривень присутні мали змогу отримати свій шматочок позитиву, а також цілу купу повчальних гумористичних історій. Згадав Серга і про відомий анекдот про оптиміста і песиміста. Після цього одразу ж заграв «Песенка оптимиста».
Але не всі пісні були радісними цього вечора. Була й сумна лірика.
«Ну що ж друзі, наступна пісня була колись написана для моїх друзів, які часто в роз'їздах, але я думаю, що вона буде зрозуміла і може доступна всім. Я хочу щоб після цієї пісні, навіть після концерту ви згадали цю пісню і зробили кілька дзвіночків, дорогоцінних дзвіночків ».
З першими нотами пісні «Домашняя» в клубі почала панувати трохи сумна атмосфера. Втім, відчувши це, Коля швидко її розвіяв після треку, сказавши: «Так все, досить сумувати».

І все пішло у звичному ритмі: жваві пісні в перемішку з розмовами Колі. Відігравши  «Прощальную», музиканти попрощалися з усіма і не поспішаючи, ніби трохи самі здивовані, пішли зі сцени.

Коля СерьгаМаленькі дівчатка трохи кричали під сценою «Коля! Коля!». В їхньому арсеналі навіть знайшлися вже непристойні слова. Але застосовувати їх багато не довелось – на сцену повернувся колектив.

Пронулали відомі з "Фабрики" пісні «Завтыкал» та «Каждому лузеру по продюсеру», закінчили піснею «Уходи», але йти ніхто не хотів. Всі фани сподівались ще хоч трохи подивитись на Сергу.

Підтримати Колю прийшли і його друзі, "фабриканти" Еріка і Влад Дарвін, а також репер VovaZIL'Vova.

Цілий вечір Коля разом з музикантами радував присутніх своєю музикою, а головне й настроєм. Адже багато хто прийшов на цей концерт саме для того, щоб зарядитись позитивом Серги. Виходячи з клубу всі обговорювали емоційність та енергетичність цієї людини.