категорії: репортаж

Тепла атмосфера «Інді.ї» у стінах Золотих воріт

теґи: Інді.Я. Індія, Димна Суміш

Інді.ЯТепла атмосфера друзів, індійський фільм на великому екрані, старовинна цегла -і все це під приємну музику. Саме так можна охарактеризувати концерт гурту «Інді.Я», який пройшов 20 серпня у приміщенні Золотих воріт.

Гурт, як завжди, порадував своїх прихильників теплими та ніжними звуками фісгармонії, табла, мріданга та інших класичних індійських інструментів, та не обійшлося і без гітари.

Гурту вдалося навіть приміщення Золотих воріт перетворити на маленький шматок індійської культури. Так, звичайну сцену встелили гарним килимом яскравого кольору,  поставили на неї двох слоників та свічки. До речі, таке оформлення присутнє на багатьох концертах «Інді.Ї».

Інді.ЯМузиканти грали сидячи, а позаду них своєрідну атмосферу доповнював великий екран, де транслювався індійський фільм.

Хоча у саме приміщення потрапляв вітер через решітку воріт, у середині було досить тепло. Всі глядачі сіли прямо перед сценою та насолоджувалися виступом. Часом прихильники гурту допомагали музикантам, плескаючи в такт композиції. Це ніби поєднувало всіх присутніх.

Катерина Рокова, як завжди, порадувала слухачів своїм приємним співом та французькими текстами пісень. 

До речі, цей виступ доповнив і Олександр Чемеров,  лідер гурту «Димна Суміш». Він виконав разом з "Індіє.Ю" дві  пісні. Одну з яких вже зараз можна прослухати в інтернеті, на майспейсі гурту.

Інді.ЯКонцерт пройшов вдало, от тільки акустика у приміщенні Золотих воріт не дотягує до звучання у клубах. Проте проведення заходу в такому нетрадиційному приміщенні не відлякало прихильників гурту, які, до речі, могли почути музику через вхідну решітку воріт і не платити за вхід, але все ж таки зайшли всередину, щоб відчути зблизька цю атмосферу.

Всі з нетерпінням чекатимуть наступного виступу "Інді.Ї", щоб знову відчути індійське звучання та настрій. Також чекатимуть і виходу першого альбому гурту, який вже записаний і чекає свого часу.