категорії: стаття

Korn: ніхто з концерту засмученим не вийде

теґи: Korn, прес-конференція

Korn29 травня, за день до концерту в Києві, музиканти гурту Korn дали прес-конференцію, під час якої розказали про сет-лист виступу та враження від столиці України.

Неочікуваною стала поява на прес-конференції лідера колективу Джонатана Девіса, адже спочатку планувалось, що представлятимуть гурт лише Fieldy (Реджинальд Арвізу), Munky (Джеймс Шаффер) та Рей Лузье. Втім, якраз вокаліст відповідав на питання найбільше. У перервах між відповідями Джонатан, Fieldy та Рей щось малювали у блокнотах (Їхні малюнки можна подивитись на наших фото).

«Сетлист для Києва змінюватись якось не буде, він вже випробуваний у турі. Програма складається з усіх хітів, як старих композицій, так і нових. Закінчуватиме концерт попурі з усіх найвідоміших пісень» – розповів Джонатан, пообіцявши, що ніхто з концерту засмученим не вийде.

KornЗа всю велику історію гурту, музиканти досі не були в Києві. «Зараз ми розширюємо географію, відвідуємо нові міста. Перше враження від Києва – дуже гарне місто, вразила архітектура» – сказав Девіс. Проте це тільки один бік, а реакцію фанів вони очікують побачити вже на концертному майданчику.

Весь свій вільний від репетицій та концертів час музиканти намагаються проводити з родиною та дітьми. Все, що відбувається в житті Джонатана дає йому сили творити, і пісні пишуться на основі реальних життєвих історій.

Щодо життя поза групою, то гітарист гурту Munky пообіцяв видати свій сольний альбом вже влітку, однак зазначив, що писати біографію про участь в гурті, на відміну від, попереднього гітариста, не збирається.

KornХоча музику гурту називають по різному, ню-метал, альтернативний рок, але насправді для них самих ніякої різниці немає. Вони вважають, що це лише штампи, які необхідні журналістам.

Молодим гуртам Девіс порадив триматися свого стилю, тому, що не вийде з усіх взяти по трохи та зробити, щось хороше, потрібно розуміти, що ти хочеш зробити і йти до цієї цілі.

Джонатан підтвердив чутку про те, що програв 500 доларів Фреду Дарсту у суперечці (хто перший оголеним з’явиться на сцені). Також він зазначив, що не бажає спілкуватися про Дарста і відправив його куди-подалі гострим слівцем.


 

По закінченню прес-конфенеції гітарист гурту Munky вийшов на вулицю, де гурт чекало близько 40-ка прихильників. Музикант сфотографувася з усіма бажаючими та підписав диски і навіть одну гітару.