категорії: репортаж стаття

Майже ідеальний концерт або Mamasweed у Києві

теґи: MAMASWEED, Гапочка

Mamasweed (+ Гапочка)Субота. 21.02. Вечір. Сім з копійками годин. Новий київський клуб "Чеширський кіт". О восьмій має початись концерт, заради якого ми тут. Всідаємось за столиками, підходить офіціант і залишає на нашу совість меню. Поки робимо замовлення і попиваємо свою каву, гурт проводить саундчек. Про що не забуває попередити. Після всіх необхідних приготувань слово взяв організатор. Він і представив команду, що буде першою виступати цього вечора. Почався виступ гурту «Гапочка». Це стало певним сюрпризом, адже на афіші вони не значилися. Проте приємним. Принаймні, на суб'єктивну думку автора цих речень.

Виступивши, гурт покинув сцену. Не знаю, чи радо, але їх виступу не вистачало підтримки, люди реагували в'яло. Мабуть, бо чекали на «хедлайнерів» цього дійства. Ті не забарились.

Mamasweed оживили зал. Ожививши, вже не полишали до кінця. Гого (гітарист-вокаліст гурту) весь час було мало місця на сцені: він її полишав, граючи в танцюючій гурбі або співаючи десь посередині залу. Кульмінацією усього стали прогулянки столами клубу та танцювання з публікою.

Не сиділося на місці й іншим учасником гурту. Барабанщик Kayki (ім'я приведене англійською, аби випадково не спотворити його своєю інтерпретацією) одну пісню відіграв стоячи, синтезаторщик (Арне) теж весь час стояв. Шорті (басист) за прикладом лідеру команди полишав сцену, частину однієї пісні відіграв з Гого на шиї. Дріт тримав його на прив'язі, тому він не міг бігати по столах, хоча це було б цікаво побачити.

Відігравши все основне, Mamasweed'и порадували своїх прихильників виходом на біс. Довівши публіку до вищої точки вдячності, вони покинули зал попросивши в наступний раз приходити з друзями. Публіка порозходилась по своїх столиках або домах. Ми відносились до другої категорії, адже Куренівка в 23 години не найзручніше місце для діставання додому. Принаймні,якщо ти там не живеш.