категорії: репортаж стаття

Тартак презентував альбом "Опір Матеріалів" у Рівному

теґи: Клуб "Studio Pub", Опір Матеріалів альбом, Тартак, презентація

ТАРТАК7 травня в Рівному відбувся концерт гурту «Тартак», присвячений презентації нового компакт диску «Опір матеріалів». Свою назву альбом отримав не даремно, оскільки на шляху його створення виникали різноманітні «опори». Сашко Положинський зазначив, що програму альбому вони вже давно наживо презентували у Рівному, тепер вони привезли ще й диск.

Перед концертом відбулася прес-конференція, фронтмен гурту, Сашко Положинський, розповів докладніше про новий диск, спростувавши чутки, ніби певні пісні альбому присвячені Насті Каменскіх чи Каті Чілі: «У альбомі є одна пісня, яка має конкретного адресата. Вона була написана як подарунок на День народження одній моїй подрузі, яку друзі називають Принцеса АрЕнБі».

Цікавою новиною для прихильників гурту стало те, що Сашко має кохану дівчину, з якою вони разом вже 6 місяців, що вдвічі перевищує його попередній рекорд. На запитання «Як вам вдається такий довгий час утримуватися на плаву серед такого розмаїття різноманітних гуртів» фронтмен з гумором відповів, що вони не пливуть, а увесь час помаленьку повзуть по дну, шкребуться у мулі.

ТАРТАК«Що для вас націоналізм?» – «Немає якогось одного чіткого визначення і взагалі досить важко охарактеризувати це поняття кількома словами. Для мене націоналізм це – активний патріотизм».

«Як ви ставитеся до Дня перемоги?» – «У чому визначається перемога для України? Як під час війни так і після неї ми були залежними. Україна була зруйнована, загинуло багато наших хлопців. Можна подивитися зараз на країни після війни, то нас важко назвати переможцями: дивлячись на наші дороги складається враження, ніби ще вчора тут їздили танки, падали снаряди, а будинки ніби ще вчора були під обстрілом. А от у переможеній країні, особисто я не був в Німеччині, мені розповідали, дороги чудові, будинки гарні».

Одразу після відвертого спілкування розпочався виступ гурту, він пройшов у три етапи: спочатку Тартак розігрів публіку кількома своїми старими хітами, потім виконував програму «Опору Матеріалів», а завершував концерт піснями на замовлення. Перед кожною піснею ТАРТАКСашко розповідав робив якісь «підводки», вони не лише веселили прихильників, але і по-справжньому їх заводили. Усе було добре, ніщо не віщувало біди, аж раптом Сашко повідомив, що щось не те зїв, і якось дивно почувається. Він перепросив у публіки, оголосив невеличку перерву і сказав, що йому потрібно до WC. Перші 10 хвилин відсутності лідера гурту музиканти грали драйвові мелодії, під які публіка могла потанцювати, потім увімкнули записи. Загалом Сашка не було десь 30 хвилин і коли у залі почали з’являтися думки про те, що продовження концерту не буде на сцені з’явився Сашко.

«Ще ніколи на концертах мені не було так погано» – сказав він і попросив інших учасників гурту якомога довше грати вступ до наступної пісні. Поки музиканти грали, Сашко прийняв 10 пігулок активованого вугілля, які присвятив Віктору Федоровичу Януковичу.  

Більше фото>>>