категорії: репортаж стаття

Тартак: зустріч старих друзів на презентації нового альбому

теґи: Бінго, Опір Матеріалів, Тартак, презентація

Тартак презентував альбом Опір Матеріалів 21 квітня 2010 Відомий український гурт «Тартак» нарешті презентував свій новий альбом. При цьому, колектив не влаштовував ніяких прес-конференцій з цього приводу, а просто відіграв концерт. 21 квітня у столичному клубі «Бінго» гурт зібрав всіх своїх друзів та знайомих, прихильників.

До приміщення клубу почали пускати ще о 19:00, проте до запланованого на 20:00 початку концерту у залі було катастрафічно мало людей. Варто зазначити, що така ситуація дуже скоро виправилася, прихильників гурту ставало все більше й більше, і поступово зала клубу заповнювалася.

З моменту виходу колективу на сцену, з першими нотами, весь зал зашумів і оплесками зустрів свій улюблений гурт.

Після першої ж пісні фронтмен групи Сашко Положинський сказав: «Мені дуже приємно вТартак презентував альбом Опір Матеріалів 21 квітня 2010 иступати на таких концертах, коли дивишся зі сцени і знаєш більшість людей в обличчя». Він зазначив, що на таких виступах не тільки глядачі знають людей, що знаходяться на сцені, але й музиканти знають глядачів. Тому «концерт проходить у дуже дружній атмосфері». Стосовно останньої фрази Сашка, то атмосфера того вечора була така, ніби старі друзі зібралися разом, щоб поспівати улюблених пісень.

Після композиції «НашеЛіто», гурт запитав, чи залу «гаряче» і зазначив, якщо ні, то він закінчує концерт.

Далі пролунали такі знайомі присутнім: «Омача», «Божевільні танці», «Ти Дуже Гарна...». З кожною новою піснею, зал підспівував все веселіше та гучніше.

Тартак презентував альбом Опір Матеріалів 21 квітня 2010 Прийшла черга пісні «Тарамтаратіда», першої пісні з «Опору», всі наступні пісні гралися в тому ж порядку, в якому вони розміщені на платівці.

Після «Тарамтаратіди» Положинський сказав: «Я сподіваюсь, що ви зайшли по квитках, вкінці ми зберемо всі корінці і зробимо невеличку лотерейку. І розіграємо певну кількість дисків». Звісно ж присутні нестримно зраділи. Але Сашко запевнив, що результат оголосять не одразу на концерті, а розмістять на сайті. І додав, жартуючи: «А ви потім спробуєте забрати їх у нашого менеджера».

Далі прозвучала композиція «Поп корн». Положинському з зали простягнули альбом та ручку. Він вирішив показати всім присутнім, і зазначив, що так виглядає їхній новий альбом. Підписав його, і вибачився, що відволікся.

Після композиції «Принцеса Аренбі», вокаліст здивовано та з посмішкою промовив: «У наших внутрішніх розкладах ця пісня позиціонується як повільна, чого ви тут скакали, я не розумію». Наступними прозвучали «Книжковий хробак» та «Моральний секс». Щодо останньої, Положинський зазначив, що ця пісня потребує пояснень. Адже ті, хто завантажив альбом, знають, що пісня про моральний секс, але він помітив по артикуляції, що деякі люди промовляють інше слово, тому й зазначив, як саме називаєтсья пісня.Тартак презентував альбом Опір Матеріалів 21 квітня 2010

А далі несподівано: «Я перепрошую за некультурну лексику: є хтось дуже п’яний в залі? Нам для підтанцьовки треба». Після цього здивовано до юнака в залі: «Та де ж ти п’яний, ти голий... а нє, п’яний». Положинський зазначив, що взагалі гурт нетверезих «не любить». І, звертаючись до хлопця, сказав: от якби той був тверезий, то давно заліз би на сцену, а так падає. Промовив до 3 юнаків, що танцювали вже на сцені, щоб вони були обережними, бо інструменти та музиканти дорогі. Гурт зіграв пісню «Qarpa-ратів», під час якої прихильники загнали Сашка на край сцени, в куток до гітариста. Фронтмен подякував, що всі музиканти цілі, інструменти не зламані. І зазначив, що є різні культури, а це була культура трешу. Він розповів, що в залі присутній цілий гурт клубу «Rout 66», де минулого року «Тартак» вперше наживо презентував альбом «Опір матеріалів». І ті ж самі люди запросили колектив зіграти на фестивалі байкерів у Каневі.

Після композиції «Джангел» Положинський заначив, що гурт зіграє декілька пісень з нового альбому і кілька зі старого, потім виправив себе і сказав «з нового і з вічно молодого». Сашку знову простягнули альбоми на підпис, він взяв один із них і сказав, поки він підписуватиме, всі аплодуватимуть звукорежисеру Денису. Вокаліст розповів, що з наступного дня всі бажаючі зможуть придбати новий альбом в магазинах.

Тартак презентував альбом Опір Матеріалів 21 квітня 2010 Пісню «Я не хочу» Сашко присвятив двом дівчатам із фан-зони. Йому дали квіти, Положинський передав їх барабанщику, сказав, що це для нього.

Після ще кількох композиції хлопці залишили сцену та пішли відпочити до гримерки.

Спочатку в залі на кілька сенкунд запанувла тиша, але поступово тупотіння ніг ставало дедалі гучнішим. Прихильники кричали та аплодували. «Тартаки» не змогли їм відмовити та виконали ще кілька старих «вічно молодих» хітів.

Після цього, Сашко почав представляти учасників гурту і вирішив відшукати про кого ще б можна було сказати: «Тартаклуб», їхній інтернет-провайдер, режисер 3-ох кліпів, байкери та Генадій Попенко. Розповів, що десь у залі «ховається» величзна кількість його нових друзів – БУМівців. І вкінці, перед останнєю піснею, додав: «Ви зрозуміли, що друзі тут переважно всі».

Прихильникам гурту хотілося, щоб концерт тривав ще довше, проте музканти і так виконали просто велетеську програму, відігравши понад 35 пісень. Тому, можна впевнено сказати, що концерт з дружньою атмосферою напрочуд порадував всіх присутніх.

ФОТОЗВІТ З ПРЕЗЕНТАЦІЇ АЛЬБОМУ