категорії: репортаж стаття

Інді.Я показала киянам спражнє золото

теґи: Індія, Індія, Клуб Хліб, відеокліп, клуб Xlib, кліп, презентація

Інді.ЯДе можна разом зустріти Quest Pistols, Димну Суміш та екс-учасницю гурту Ранетки – Леру Козлову? Здавалося б, що лише в божевільній фантазії, але всі вони завітали на концерт гурту Інді.Я в київський клуб «Хліб» 29-го січня. Зустріч хоч і неочікувана, але все ж не найголовніша цього вечора, адже крім концерту Інді.Ї відбулася ще й презентація їхнього дебютного відео на пісню «L’or» (в перекладі – золото). Майже годину довелось чекати початку дійства, але воно безумовно було того варте.

Розпочали з представи відео, на сцені з’явилась менеджер колективу Таня Ендшпіль та коротко оголосила про довгоочікувану прем’єру, одразу після цього на плазмах за сценою увімкнули кліп.

«Це пісня про любов: коли ми бачимо свою кохану людину осяйною, бажаємо їй найкращого, і страждаємо, коли доводиться прощатися», – розповідає авторка композиції, вокалістка і клавішниця Інді.Ї Катерина Рокова.

Кліп приваблює своєю простотою і легкістю, натомість ми бачимо яскраву та гарну природну картинку, яку допомогла втілити в життя режисер Женя Павлова, операторську роботу на себе взяв Кирило Хайлов.Інді.Я

Своєрідним центром кліпу виступає дерево, стилізоване зірками та блискавками, біля нього і відбуваються всі дії. Знімання відбулися ще минулого року, у жовтні, поблизу міста Вишгород, авторам кліпу сподобалося місце передусім через відсутність людей та самотнім деревом.

Запрошеною зіркою став Саша Чемеров, лідер гурту «Димна Суміш», який хоч і співає під час усіх приспівів, у кліпі ’являється лише наприкінці та пошепки декламує кілька фраз.

«Саша – герой багатьох дівчат, і ми з Катериною одні з них», – зізнається режисер Женя Павлова.

Інді.ЯОдразу після гучних аплодисментів на честь дебютної відеороботи музиканти розпочали концерт зі священної індійської пісні, яку влітку часто можна почути посеред вулиці з вуст кришнаїтів. Далі крім священних були ще інструментальні і франкомовні пісні, серед яких безумовно, і винуватиця вечора «L’or», під час виконання якої до гурту приєднався Сашко Чемеров, наступну пісню він також співав разом з Індіє.Ю, читаючи її французькі слова з листочка. Коли концерт добіг кінця, а публіка вимагала виходу на біс, музиканти повернулись із доволі неочікуваним переспівом – Britney Spears-Toxic, чим здивували всіх присутніх.

Людей цього разу зібралося не надто багато, хоч це й був перший виступ Інді.Ї в Києві за останні півроку, проте присутні були задоволені, це можна було побачити на їхній радісних обличчях. Дехто співав з заплющеними очима, дехто роздивлявся цікаві інструменти учасників гурту, байдужим не лишився ніхто.

Фотозвіт з концерту.

Уривок відеокліпу: