категорії: репортаж стаття

Весняний концерт від Крихітки

теґи: Крихітка, клуб "Forsage"

КрихіткаВесна потрохи повертається у наше життя: відходять морози, повертається тепло. Нагадав про себе і гурт "Крихітка". Напередодні свята жінок музиканти виступили у дещо непридатному для рок-концертів клубі "Форсаж".

Взагалі, концертний формат того вечора дещо здивував прихильників колективу. В афіші було зазначено, що гурт "Крихітка" та співачка Альоша виступлять в один і той самий час – о 19:00. Дехто думав про дует чи про два концерти, але в різних приміщеннях. Проте Каша Сальцова, фронтвумен гурту, у своєму твіттері розвіяла сумніви, заявивши, що Альоша виступить одразу після них.

Людей біля клубу було багато, доволі швидко всіх пропустили в приміщення, і публіка почала займати місця біля сцени. Здавалося б, ще трохи й на сцену вийдуть музиканти, але Каша, знову ж таки за допомогою твіттера, передала, що концерт не почнеться раніше 20:00.

КрихіткаМабуть, година очікування промайнула б швидше, якби не той надокучливий сценічний дим, який що 5 хвилин випускали на танцпол. Це доволі дратувало присутніх, але всі неприємності забулися, коли н

а сцені з’явився він, гурт "Крихітка". Тендітне сонечко посередині сцени – вокаліста Каша Сальцова, як завжди, граціозна і шикарна, у чудовій сукні та з посмішкою на вустах. Чомусь саме на концертах "Крихітки" завжди можна відчути себе легко, ні краплі нервування чи дискомфорту. Музиканти привітні, багато спілкуються і жартують, та просто грають, забуваючи про все. Так було і в той вечір. Каша привітала усіх людей, яких до моменту виходу гурту зібралося багато і весь танцпол був зайнятий. Не забула і про жінок, згадавши про «girl power day», а також розповіла про «боротьбу з Біллом Гейтсом». Справа в тому, що тепер "Крихітка" на концертах використовує ноутбук та програму, що додає звуків. Як виявилося потім, ноутбук часто глючив і тільки зіпсував звучання.

КрихіткаПочали виступ з пісні «Плюс один» та продовжили трагічною «Пароль». Приблизно в такому форматі пройшов увесь концерт: гурт по черзі грав драйвові треки та тонкі ліричні пісні. Особливо радісно фани прийняли пісню «ВМНК» в акустичному варіанті. Каша виконала її дуже сильно, переходячи від емоційного, напруженого вокалу до спокійного, ніжного. Взагалі, публіка раділа оплесками кожній пісні і, що цікаво, співали не тільки дівчата, а й хлопці. Всі знали тексти пісень, переживали те, що й Каша. Пісні "Крихітки" іноді важкі для сприйняття, але кожен знаходить у них щось для себе. Так і на концерті – дехто задумливо стояв і наспівував пісні, а дехто танцював і випромінював щастя. Так само, як і музиканти на сцені: гітарист і бас-гітарист видавали дикі рухи та стрибки, продовжуючи боротьбу з електронікою.

Зігравши чергову пісню, Каша Сальцова сказала, що зараз гурт виконає нову композицію. Публіка сприйняла її дуже тепло. Далі гурт зіграв ще багато улюблених і таких жаданих пісень: "Монета», «В епіцентрі», «Вменеємен», «Спорт«, Хочу почути», « Екземпляр». Окремо хочеться виділити пісню» Вменеємен». Сівши на стілець, Каша промовила: «А ось так створюється фольклор».

КрихіткаІ виконала композицію горловим співом, з характерним рухами. Виглядало це дуже кумедно і публіка сприйняла цю пісню відповідно. В перервах між треками Каша багато спілкувалася, розповідала про пісні, нагадувала про «наступного артиста», а також сказала, що через кілька місяців відбудеться новий концерт Крихітки в одному з великих клубів Києва. Під час «Екземпляру» люди передавали записки з піснями, які бажають почути, до Каші, яка в свою чергу пообіцяла зіграти усе бажане на наступному концерті.

В кінці виступу гуртові, нарешті, вдалося перемогти техніку. Зібравши усі квіти, які були подаровані Каші, музиканти покинули сцену. Публіка одразу ж почала кликати їх на біс, але формат вечора не дозволяв цього зробити.

Без сумніву, концерт Крихітки – один з найкращих подарунків на 8 березня. Своїм виступом музиканти подарували прихильникам частинку тепла, зробили прихід весни ще ближчим. Подякуємо їм за це та будемо чекати наступного концерту!