категорії: репортаж стаття

Валентин Стрикало: ми вирішлили грати шансон

теґи: Валентин стрикало, клуб "Forsage"

Валентин Стрикало14 лютого Валентин Стрикало знову порадував киян своїм виступом , вже традиційно за участі свого рок-бенду. Здається, зараз ніхто не сумнівається у доцільності останнього.

Місце обрали для концерту не зовсім традиційне, ним став клуб «Forsage», якому швидше притаманні дискотеки, ніж рок-концерти. Перший, кого присутні могли побачити на сцені – штатний ведучий закладу, який влаштовував різні конкурси, приурочені до Дня святого Валентина. Велика частина публіки розмістилая біля сцени та брала участь у конкурсах, багато хто розташовувася ближче до бару та кінця зали, з подивом дивлячись на все це.

Рівно за півгодини ведучий пішов зі сцени та оголосив, що вже незабаром на з’являться музиканти. Публіка почала активніше підходити до сцени, та найближчі хвилин 10 їм довелося слухати місцевого діджея. Після другого оголошення нарешті почали виходити музиканти, ну і звісно лідер гурту, сам Валентин.

Розпочали спокійно, з треку «Песня для девочек», але публіка підхопила її з перших слів.

Валентин СтрикалоОхоронці у клубі виявились надто нервовими, згідно з їхнім міркуванням, публіка має стояти прямо біля сцени, і якщо хтось хоче стояти ближче, але біля краю, то в мить буде виштовханий подалі. Як найцінніший скарб вони охороняли і великі колонки, які стояли на підлозі ліворуч та праворуч від сцени, не зважаючи на те, що колонки були вимкнені, підходити до них ближче ніж на півтора-два метри було заборонено, торкатися тим паче. Порушники миттєво каралися витісненням усередину зали, нехай навіть там було й без того забито великою кількістю людей. Мабуть, якби вони побачили, що в деяких закладах публіка може сидіти на барній стійці, а то й стрибати з колонок у натовп, у їхній свідомості стався б переворот. Та все ж не це було головним у концерті, а виступ артиста з села Бурильцево, Житомирської області.

Справжнє задоволення для молодої зірки – бачити як публіка разом з ним зінається, що «внутри так много дерьма», що вони ж «Лишь однажди» і це зовсім нічого не значить, вже не кажучи про те, що їхня улюблена машина «Daewoo Lanos», так само як і його. Продовжив артист концерт піснями «Фанк», «Первомай», «Рустем». Першу половину виступу Валентин майже не розмовляв між піснями, лише обмежувався назвами цих композицій.

Валентин Стрикало4 пісні артист виконав сольно – доповнивши свій спів лише акустичною гітарою: "Gay Porn", "Внутри меня", "Дешевие драми", "Анжела". Після не обійшлося й без треку з репертуару його старого гурту – «Так гріє», після якого Стрикало повідомив публіці, що вони відтепер вирішили грати шансон, бо це приносить більше грошей. Піснею у стилі шансон виявилася «Каен».

«Я бью женщин и детей», драйвова «Кооператор» і ось Валентин вже прощається з нами. Приємним сюрпризом стале друге виконання пісні «45 лет», яка, мабуть, дуже подобається самому артисту, якщо він не вперше виконує її 2 рази за концерт. Після цього частина публіки почала залишати заклад, проте багато людей залишилося на святкову дискотеку і продовженння конкурсів.