категорії: новина

Mad Heads XL зняли кліп в Аргентині

теґи: MAD HEADS XL, відеокліп, кліп

Mad Heads XLДнями український гурт Mad Heads XL представляє нове відео на пісню «Зірки Знають». Сама композиція вже 10 тижнів знаходиться у всеукраїнському радіочарті, а тепер її підкріпить і режисерська робота Ігоря Стеколенко.

І хоча публіка ще не бачила готового відеокліпу «Зірки Знають», музикантам так сподобалося працювати з Ігорем, що він відразу зняв їм ще одне відео на пісню «Добре». Для цього режисер разом з фронтменом групи Вадимом Краснооким з'їздили до Аргентини.

«Це буде наш наступний сингл, за змістом і настроєм він ніби є продовженням пісні«Надія Є»
, – відразу після повернення зі знімань у Буенос-Айресі розповів Вадим.

За його словами, режисеру випала нагода попрацювати саме в цій країні, і було б помилкою втратити такий шанс, оскільки дух пісні та її ідея вимагали якогось незвичайного для нашого ока візуального рішення.

Mad Heads XL«У пісні йдеться про те, що є якісь ідеальні форми життя. І хоча вони недосяжні, до них все одно треба прагнути. Щоб відобразити цю нереальність, цей романтичний світ, нам і знадобилася така екзотична країна, де зараз літо і тепло, – пояснив лідер Mad Heads XL. – Кожне місто має власний дух, врешті-решт, можна було б зняти і Київ в такому ракурсі, але щоб підкреслити цю ідеальність, нам хотілося отримати момент невпізнання знайомих місць».

Зрозуміло, що відзняті в Аргентині кадри тільки почнуть обробляти, і готове відео на пісню «Добре» можна буде побачити через кілька місяців. Тим часом всіх шанувальників Mad Heads XL чекає презентація кліпу «Зірки Знають», де, крім музикантів і фанів групи, перед камерою дебютував і син Вадима Красноокого – Данило.