категорії: новина

ТОЛ представив у мережі сингл "ВОР"

теґи: ВОР, ТОЛ, сингл

ТОЛ – ВОР

Гурт ТОЛ продовжує, хоч і рідко, радувати шанувальників альтернативної музики новими треками. Вже другий рік команда працює над новим матеріалом та періодично карбує на студії нові пісні. Так в 2011 році були оприлюднені сингли  «РадиON» і «Флаг». На останній ТОЛ в співробітництві з режисером Кадімом Тарасовим готує яскравий відеокліп.

Новий трек «ВОР» продовжує і музичну, і смислову лінію попередніх двох треків. Головна його відмінність в тому, що текст в ньому українською мовою. Вперше, після дебютного альбому «Синдром Бажання», група знову представляє пісню з українським текстом. В записі також взяв участь вокаліст гурту ЗЛАМ – Олег Ульяницький.  

На питання про неоднозначну назву вокаліст ТОЛ  Василь Прозоров відповідає так: «Не думав, що виникне таке питання. Хоча і на мінімальний сумбур розраховував. ВОР – так в транскрипції звучить англійське слово «війна». Це перший варіант. Ну, і якщо чесно, то не без премудрощів. Нехай в українській мові і немає такого слова, але все ж, люди, які відправляють на вірну смерть солдат, так або інакше, відбирають їхні життя. Це абсолютно еквівалентно крадіжці».  

Про альбом мови поки немає, хоча ТОЛ, безумовно, прагнуть порадувати себе та меломанів повноцінним диском. В планах групи – записати і представити цього року ще кілька нових синглів.