категорії: репортаж стаття

Неповноцінна благонадійність

теґи: Stereoplen, The Shoves, Антитіла, Астарта, Рольова Модель, Цейлон, благодійний концерт

Рольова МодельДумаю, кожен би погодився, що допомагати дітям це добре. Тим паче, якщо концерт проходить на підтримку такого закладу як Дарницький дитячий будинок для дітей з дефектами фізичного і інтелектуального розвитку у місті Києві. Певно, перший благодійний концерт вирішили влаштувати і «Skyline Promotion», який, нажаль, не виправдав сподівань, а якщо і виправдав, то лише малу частину. 30 січня у київському клубі «Disco Radio Hall» мали виступити гурти Stereoplen, Антитіла, Астарта, НеДіля, Рольова Модель, проте не все пішло за планом.

Здивувало місце провеження заходу, в цьому клубі концерти відбуваються взагалі рідко, а особливо такого формату. Приміщення для цього не зовсім пристосоване (мається на увазі два поверхи і сцена у вигляді напів-балкону).

Одразу ж можна почати з поганих новин – гурти АнтитілА і  НеДіля не виступили. Не знаємо, як на рахунок останніх (гурт проігнорував наш запит), проте продюсер Антитіл – Олена Красько прокоментувала ситуацію, вказавши на непрофесійність організаторів, недотримання елементарних ділових правил і неузгодження питань стосовно технічного райдеру гурту. Ще однією проблемою у самого гурту була реабілітація клавішника після важкої операції. АнтитілА не могли ні погодитись, ні відмовитись – адже концерт благодійний і роздувати скандал з будь-якого приводу не збираються, проте сподіваються, що в майбутньому організатори або їх представники діятимуть більш професійно.

The Shoves"Skyline Promotion" мають зовсім інший погляд на ситуацію, вони впевнені у своїй правоті і стверджують про затягування перемовин гуртом АнтитілА аж до дня події.

Що стосується колективу «НеДіля», то за інформацією від організаторів – Едруард Приступа, фронтмен гурту, поїхав на футбольний матч зірок у Запоріжжя.  

Не дивлячись на згадані вище події, затійники концерту знайшли заміну "зіркам", які не виступали, одні з них – молодий гурт Цейлон. Але судячи з реакції публіки заміна не ст  Виникало враження, ніби це шоу мімів, або хтось загубився з чемпіонату по тектоніку (який проходив в цьому закладі до концерту).

Наступною заміною стали The Shoves, які попри те, що є відомішими, теж не змогли повноцінно компенсувати відсутність хедлайнерів.

Виступ колективу «Stereoplen» був дещо помітнішим, адже привернув увагу білошої кількості людей. Проте у текстах були присутні нецензурні вислови, що дуже дивно для музикантів, які позиціонують себе як комерційний проект. Ще більш дивно це виглядАстартаало на концерті присвяченому дітям.

Одними з найкращих цього вечора були Рольова Модель, перегравши всі свої хіти, хлопці також не забули про переспіви і виконали пісні «Thank for the memories» гурту Fall out Boy та «Teenagers» гурту My Chemical Romance. 

Незабаром Рольова Модель готується презентувати слухачам повноцінний дебютний альбом.

Останніми були «Астарта». Дві прекрасних дівчини з не менш прекрасними голосами. Нажаль, мусили співати під «мінус», через відсутність музикантів з колективу «НеДіля». Під час їхнього виступу більшість людей покинули залу, проте ті, хто залишився, отримали справжнє задоволення від почутого.

ФОТОЗВІТ З КОНЦЕРТУ