категорії: репортаж

Димна Суміш не танцює, тільки задає ритм

теґи: «Танцюй-Танцюй», Димна Суміш, тур

Димна Суміш

25 листопада гурт Димна Суміш радував прихильників ще одним столичним концертом у рамках нового туру «Танцюй Танцюй». Що ж було нового для столичних фанів… я розкажу трохи пізніше. Зараз мова піде про тих, хто локально присутнім на концерті не був. Ненька-Україна велика, але така хороша штукенція як інтернет вирішує проблему відстаней (або хоча б намагається). Цього разу за допомогою інтернет-технологій і першого інтернет-телеканалу «See» можна було побачити концерт у вікнах своїх моніторів. Для цього просто пропонувалося заздалегідь зареєструватися на сайті, а хто реєструватися не хотів – зайти на офіційну сторінку Димної Суміші. До речі, ідея досить вдала, оскільки відвідавши концерт «Суміші» в іншому місті, такого драйву і шаленства, якого дозволяють собі київські фани я не побачив, а при першій же спробі «стейдж-дайвінгу» мене мало не вивели з концерту злі дядьки-охоронці.

В арт-клубі «44» ж, все по-іншому. Вибрики тих хто приходить тут шануються. Учасники гурту навпаки не проти слему та драйву. Сашко Чемеров навіть закликав до того, щоб підспівували активніше. Всі хто приходить мають бути у відриві, інакше «ДС» не отримає кайфу. Отож у пошані в столиці ігри «дай сусіду стусана», «ляж на спереду стоячого, аж доки перший ряд на сцену не вляжеться», «стрибни з барної стійки, не розбивши бармену бокалів», а також нова естафета – «забери 

Димна Суміш

мікрофон і спробуй себе у ролі вокаліста». Щодо останнього – то це, звісно, жартома. Як виявилося, Сашко Чемеров кидає мікрофона в натовп прихильників тільки тоді, коли є якісь трабли зі звуком. Але цього разу обійшлося без зайвих ексцесів. Просто спробували ще раз. Цього концерту на слухачів чекало багато старих пісень. На «тераміні» оргій не було, а от на гітару зверху Сашко таки виліз вже наприкінці. На біс звати хлопців цього разу теж не довелося – після обіцяного «ми зараз зіграємо і підемо», прозвучали два олдскульних треки, а перед тим на сцену вийшла Катя Рокова, вокалістка гурту «Інді.я», тепер вже (майбутня?) клавішниця Димної Суміші, щоб заспівати абсолютно нову пісню, якої ніде не грали. Але зі звуком, очевидно були проблеми, бо Катю я чув погано (може то в мене проблеми зі слухом, я точно не в курсі :-) ).

 

А взагалі, всі як завжди дуже вдячні «Димним хлопцям» за теплий концерт. Френдс. Фемілі. Форева. Бережіть себе.

Повний фотозвіт