категорії: репортаж стаття

Океан Ельзи "без бою" взяв Київ

теґи: Океан Ельзи

Океан Ельзи у Палаці спортуСолодке життя Океану Ельзи нарешті в Києві, концертна презентація платівки "Dolce Vita" 3-го червня зібрала майже повний Палац спорту, прихильники в очікуванні почали оточувати його ще за кілька годин до початку шоу.

Черговий великий сольний концерт довів, що гурт не лише не втрачає актуальності, а навпаки – кожного разу збирає все більшу кільксть людей.

Концерт розпочався з затримкою, та це не засмутило публіку, люди очікували справжнього свята. З колонок лунав прямий ефір одніє з радіостанцій, яка стала партнером події, тож в залі танцювали та підспівували ще до того як музиканти з’явились на сцені. Близько 20-ої радіо вимкнули, в залі зникло світло, залунали шалені крики та аплодисменти. Після короткої вступної мелодії Океан Ельзи у Палаці спортуОкеан Ельзи привітав прихильників своєю візитівкою, хітом «Там де нас нема», який колись зробив маловідомий львівський гурт народними улюбленцями.

Ця пісні виконується в усьому турі першою, такий вибір дав змогу одразу ж повністю «розкачати зал».

Далі хлопці представили нові пісні з альбому Dolce Vita, почали з «Онлайн» і «Надя». Люди вже встигли вивчити напам’ять всі тексти з останнього альбому, підспівували не гірше ніж під час виконання перевірених часом хітів, які були далі за програмою. З нового безумновно найкраще сприймали «Я так хочу» (завдяки кліпу) та «Більше для нас» (завдяки рекаламі мобільного оператора), закінчували виступ піснею «на замовлення», публіка вимагала Океан Ельзи у Палаці спорту«Відпусти», і вже під час четвертого виходу на біс «океанівці» заграли цю пісню.

На жаль, не не знайшлося місця іншим проханням публіки: «Квітка» та «Холодно».

Та не зважаючи на це для столиці Океан Ельзи підготував найпотужніший виступ, це була довша програма (2,5 години) та додаткові сценічні ефекти у вигляді великого екрану і дискоболу. Крім того цього вечора музиканти знімали ще й відеоверсію концерту, по всьому залу були розташовані камери та спеціальні крани. Вже наприкінці літа виступ можна буде переглянути на одному з українських телеканалів. А ще трохи згодом можна буде повернутися на цей концерт, адже на завершення Святослав Вакарчук повідомив: наприкінці туру гурт обов’язково влаштує ще один великий концерт у столиці на підтримку альбому "Dolce Vita".

ФОТОЗВІТ З КОНЦЕРТУ>>>>