категорії: репортаж стаття

Papa Roach у Києві - без напруги, але з вогнем

теґи: Papa Roach, Альта-Експо

Papa Roach

З другої спроби у американського рок-гурту Papa Roach таки вийшло доїхати до Києва. Навіть сильні технічні проблеми не завадили музикантам відіграти повноцінний концерт у столиці 29 червня.

Кількагодинне очікування, 3 гурти на розігріві, півгодини у повній темряві, такою виявилася перевірка фанів Papa Roach на витривалість.

Винагородою за очікування для перших рядів віп-зони став рясний дощ поту та слини вокаліста гурту Jacoby. Музиканти з'явилися на сцені близько 22.30, публіку вже встигли розігріти два італійські гурти (Rhyme, Mellowtoy) та один український (W.H.I.T.E.).

Проблеми зі світлом почалися ще під час виступу останнього розігріваючого гурту Mellowtoy, а прямо перед виходом героїв цього вечора, живлення на сцені зникло остаточно.

Півгодини прихильники думали, чи відбудеться виступ Papa Roach взагалі. В повній темряві зала в один голос співала «Scars», «Between Angels And Insects» та «Last Resort».

Papa Roach

Коли проблему усунули і засвітилися перші прожектори над сценою, зала почала нестримно радіти.

Почав грати музичний вступ пісні «Getting Away With Murder», музиканти почали по одному виходити на сцену. З першої і до останньої пісні концерту Jacoby не припиняв стрибати, до другого треку «Burn» він вже повністю був вкритий потом, що можна розгледіти на світлинах, хоча справжнього вогню і не було, але Jacoby точно палав. Не обійшлося й без традиційних непристойних жестів лідера гурту та простягання рук до фанів. Гітарист Jerry майже щохвилини брав новий медіатор, а попередній викидав у натовп. Коли прихильники почули перші акорди «Hollywood Whore» у виконанні Jerry, то зразу ж почали співати вступ. Jacoby висловив вдячність фразою «I like that shit» та трохи заспокоїв фанів, щоб тихо заспівати перші рядки.

Між піснями Jacoby співав кілька нот в різній послідовності, простягаючи мікрофон фанам. Коли прихильники точно відтворювали коротку мелодію, вокаліст посміхався, радіючи своїм маніпулятивним здібностям.

Papa Roach

Також кілька разів музикант просив присутніх присісти, щоб ті підстрибнули якомога вище на останньому приспіві.

Дівчата з першого ряду передали Jacoby прапор Росії, яким він витер обличчя, та повернув його власницям. Наступним імпровізованим рушником стала чиясь футболка. Українському прапору він приділив найбільше уваги, він шалено стрибав з ним по сцені, після цього поклав собі на голову та співав крізь нього.

Як тільки фронтмен побачив плакат з написом «Україна любить Papa Roach» у фан секторі, одразу попросив також передати його на сцену. Пів концерту плакат провів біля барабанної установки, пізніше Shaddix повернув його фанам, які роздерли скарб на шматки.

Jacoby був не багатослівним, в основному дякував та просив зал стрибати, не обійшлось без традиційних «you are fucking amazing» та лайки. Коли присутні почали скандувати назву гурту, вокаліст запропонував їм вигукувати «Київ». Подяку він висловлював усіма відомими словами на різних мовах.

Ближче до кінця концерту Jacoby спитав у зали і музикантів, чи не повернутися їм ще раз сюди і одразу ж додав, що хоче повернутись у це місто знову.

Papa Roach

Відігравши 14 пісень музиканти залишили сцену. Зала почала знову скандувати назву гурту, при цьому стукаючи по підлозі ногами та аплодуючи. Все це нагадало Jacoby мелодію пісні «We will rock you», уривок з якої він і заспівав, повернувшись через кілька хвилин на сцену, щоб зіграти «Dead Cell» та «Last Resort». Остання пісня, яка була ледь не найочікуванішою цього вечора, змусила всіх притиснутися до сцени ще ближче та стрибати ще вище.

Щоб попрощатись з публікою, музиканти підійшли до краю сцену, тримаючи в руках подарунки: медіатори, барабанні палички та сет-листи.

 

 

Концерт у Києві запам’ятався гурту в першу чергу проблемами з живленням, про що говорить запис у твіттері гурту: «Show tonight in Kiev almost didn't happen because of power issues. Thanks to everyone for being so patient, and making tonight great! –JH»

Автор відео: 

Papa Roach

 

Papa Roach Setlist Alta Expo, Kiev, Ukraine 2011 Edit this setlist | More Papa Roach setlists