категорії: репортаж стаття

Спека під час зими: запальні італійці «The Glamour Manifesto» у Києві

теґи: The Glamour Manifesto, The Space Cakes, арт-клуб "44"

The Glamour ManifestoІталійці – народ, відомий у всьому світі не тільки пастою та піцою, але й своєю експресивністю. Всі пам’ятають пристрасних героїв-італійців у фільмах, вони не стримують емоцій, віддаючись почуттям на повну.
Італійський гурт у стінах українського клубу – суміш вибухова. З одного боку – колектив, який грає, викладаючись на повну, з іншого – фани, які у своєму захопленні літають прямо під стелею.
Так, навіть нестерпно холодного засніженого зимового вечора 2-го грудня гурт «The Glamour Manifesto» розпалив справжні спекотні емоції у столичному арт-клубі «44». Гаряче було всім: від неперевершено емоційного фронтмена гурту Армена до кожного фана, який здригався під музику улюбленого колективу.

Але розпочнемо з іншого. О 22:00 вечора, в запланований для початку концерту час, клуб повільно заповнювали люди. Вже за кілька хвилин на сцену вийшов київський танцювально-роковий гурт «The Space Cakes». З перших хвилин виступу присутні поволі почали заповнювати місце під сценою. І до цього такий порожній клуб почав здаватись все більш наповненим, в ритм музики активно рухались кілька хлопців прямо перед сценоюThe Glamour Manifesto. Але більшість все ж очікували основного гурту. Відіграв колектив коротку програму розігріву і вже через півгодини закінчив свій виступ.
Не зважаючи на те, що місією гурту було підготувати людей у залі до хедлайнерів вечора, було помітно, що колективи мають різну аудиторію, одразу після завершення виступу українців більшість присутніх під сценою відійшли від неї і більше цього вечора туди не повертались.

На сцені з’явилось четверо неперевершених італійців. Вибухова венеціанська четвірка, яка грає у стилі powerpop: вокаліст Армен (Armen Simon Pour Ahmadabadi), гітарист Франческо (Francesco Marchesin), басист Рікардо (Riccardo Stecca) та барабанщик Матіа (Mattia Cecchetto). У своїх піснях колектив змішує new rave, electroclash, indie, rock і pop.

«The Glamour Manifesto» розпочав свій виступ, наповнений шаленим емоційним вокалом та нестримними ритмами. Одразу ж почали лунати пісні з першого однойменного альбому колективу, виданого у серпні 2009 року.
Пролунав і новий трек "Tomato Berries", звісно, про що ще ж співати італійцям?

The Glamour ManifestoМузика настільки захопила фанів гурту, що вони у прямому сенсі літали під стелею клубу. Майже кожної секунди в повітрі пролітали чиїсь ноги, а потім гучно падали на когось, або ж на підлогу у гіршому випадку. Стрибали хлопці та дівчата як один з одного, так і зі сцени: інколи змушуючи колектив терпіти на сцені людину по пів пісні.
Але музикантів такі фани зовсім не роздратували, а навпаки.

Армен: "Так, у вас скажені люди. І це набагато краще, це дуже весело. Італійські фани дуже спокійні сором’язливі, вони приходять на концерт, але вони не люблять рухатись, стоять і тільки слухають. А Українці – божевільні. Ось у чому велика різниця – і це круто".

Ставати скаженими фанів змушувала музика та настрій музикантів. Фронтмен Армен щосекунди рухався на сцені, тримаючись за мікрофонну стійку. Він активно посміхався публіці та був напрочуд привітним.

Найемоційніше була сприйнята публікою пісня «My Favourite Murderer». Спеціально для наших читачів ми зняли її на відео та завантажили.

 


 
Виступ тривав не довго, близько години.

The Glamour Manifesto«Це наша стандартна концертна програма. Я знаю, що вона  коротка, але не настільки вже й коротка. Всі наші пісні зібрані разом, ми граємо без пауз, перерв. Тому вона коротка. Наступного разу буде довша» – зауважив вокаліст Армен.

На запитання, чи приїдуть музиканти ще раз в Україну, Армен відповів ствердно. Тим паче, колектив так і не встиг подивитись на Київ: «Ми завжди намагаємось побачити краєвиди міст, де буваємо. Але зараз лід на вулицях, усюди сніг, ми пересуваємось дуже повільно. Ми б з радістю, але дуже щільний графік: граємо, подорожуємо, граємо-вирушаємо в дорогу. Можливо наступного разу, або на зворотньому шляху» – пообіцяв співак.

Закінчився виступ о 23:30 піснею "Digital Behavior". Тож прихильники ще встигали на метро. А ті, хто не хотів йти так рано, залишились і мали змогу ще поспілкуватись з гуртом. Після концерту гурт розповів нам свої враження: «Це було приємно, добре. Дуже гарні люди». А наступного дня колектив вже вирушив до іншого міста туру.

Київ здивував «The Glamour Manifesto» двома речами: напрочуд холодною погодою, снігом, льодом та морозом, а також спекотним прийомом скаженої публіки, яка знала тексти всіх пісень напам'ять. Прихильники гурту сподіваються, що запам’яється італійцям друге.

Про наступний альбом гурту, тур Україною та Росією, а також алкоголь та фанів читайте неабаром у нашому інтерв’ю з «The Glamour Manifesto» на сайті.