категорії: стаття

Димна Суміш: концерт без вечірки

теґи: Димна Суміш, клуб "Sullivan Room"

Димна Суміш

15-го жовтня Димна Суміш вирішила влаштувати концерт вечірку у вже популярному для цьому місці клубі "Sulivan Room".

Концерт, дискотека та спільний кіноперегляд, саме такою мала бути програма вечора, та не все пішло за планом.

Сам концерт почався з годинним запізненням, що є нормою для більшості концертів столиці, втім присутні по різному відреагували на такий сюрприз.

«Мені дуже не сподобалась таке ставлення команди до публіки. Адже концерт і так призначений на досить пізній час. Ми приїхали з Чернігова зранку, лише для того аби потрапити на концерт. Дуже довго чекали, та й ціна на білети трохи «кусається» – зізнається одна із глядачок.

Таку ж байдужість протягом години демонстрували й глядачі до діджеїв, які намагались їх розважити своїми треками.

Олександр Чемеров

Близько 23-ої на сцену вийшов Олександр Чемеров, та не сказавши жодно слова почав грати. Лише найвідданіші фани, могли зрозуміти те що відбувалось на сцені, вони згалудували слова і допомагати співати їх вокалісту.

Звичайним явищем  на концерті став слем. Сповнені емоціями слухачі змогли розслабитися не лише душею, а й тілом. Особливо цей відпочинок відчували на своїх спинах фотографи, які тільки й встигали захищати апаратуру.  Але для працівників клубу стала сюрпризом стандартна поведінка прихильників «Димної суміші» – стейдждайверів зустрічали хіба що сильні руки охоронців, які потім довго роз’яснювали починаючим "льотчикам" як себе поводити.

Більшість присутніх, не зважаючи на будь-які неприємності з радістю сприймали хоч такий і дивний, але улюблений гурт. Того вечора хлопці відіграли 15 пісень. Презентували дві нові англомовні пісні, а також кавер на легендарний хіт Юрія Шатунова «Забудь его забудь». Цю химерну атмосферу доповнювали арома-палички, які музиканти традиційно розмістили на сцені. Коли звучали повільні композиції, люди сідали на підлогу і похитуючись підспівували.

Димна Суміш

До середини концерту більшість повірила, що проблеми на початку були лише прикрим непорозумінням і тут сталось несподіване… Олександр, не попереджуючи музикантів, почав співати. Здивовані музиканти просто стояли з боку, хоча згодом, зрозумівши ситуацію, почали підігравати.

Відігравши більшу частину концерту хлопці пішли зі сцени, а через деякий час повернулись з маленькими камерами, що приладнали до гітар та на мікрофонну стійку, як здогадувались потім прихильники – для нового кліпу.

І тут хлопців, що не особливо відрізнялись адекватністю на сцені, наче підмінили – Олександр почав валятися на сцені, намагався стягнути зубами шапочку мікрофону, а в кінці впав на і поліз за лаштунки, того вечора його більше на сцені не бачили. Слідом за ним зі сцени пішли й музиканти. Слід додати, що за весь вечір єдині слова, які почули прихильники – "дякую" (два рази).

Димна Суміш

І скільки б фани не чекали музикантів на обіцяний спільний кіноперегляд, що був зазначений на афіші, так нічого і не дочекались. Зрозумівши, що гурт більше не буде виступати, більша маса глядачів розійшлась, а ті хто лишився дотанцьовував у компанії діджеїв Arhitector Mendizabal та Yosh, що мали розважати публіку до 6 ранку. Але так як більшість глядачів прийшла побачити саме «Димну суміш», то захід закінчився о другій ночі. І віддані фанати, або ж шукали таксі або насолоджувались моржуванням на вулицях столиці поки пішки добирались рідного дому.

Всі фото з концерту>>>